Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vasaras krāšņākais notikums Jēkabpilī

19.07.2011

Pēc vairāku gadu pārtraukuma, opermūzikas svētku tradīcija Jēkabpilī šogad atgūst savu otro elpu. Jau 5. augustā pulksten 21.00 Krustpils saliņas estrādē Jēkabpils Kultūras pārvalde aicina kopā ar Klaipēdas Mūzikālā teātra baletu un Latvijas Nacionālās operas solistiem izbaudīt operešu un valšu karaļa Johana Štrausa brīvdabas muzikālo izrādi 2 cēlienos "Vīnes gars" .

Izrāde veidota pēc slavenā valšu karaļa Johana Štrausa biogrāfiskiem motīviem un mūzikas. Izrādē piedalās Klaipēdas Muzikālā teātra baleta mākslinieku trupa kopā ar Latvijas Nacionālās operas solistiem Ingu Šļubovsku (soprāns), Ilonu Bageli (mecosoprāns), Nauri Indzeri (baritons), kas visu izrādes laiku uztur dzīvespriecīgu atmosfēru, romantisku noskaņu, ne mirkli neļaujot atraut acis no elegances smalkākās dejas – valša soļiem. Vokāli horeogrāfisko uzvedumu speciāli Klaipēdas Muzikālā teātra baleta trupai iestudējusi Starptautiskā Baltijas baleta festivāla direktore, baleta māksliniece un horeogrāfe Lita Beiris.

 


Klaipēdas Muzikālais teātris ir lielākais profesionālais teātris ne tikai Klaipēdā, bet arī visā Rietumlietuvas reģionā. Teātris dibināts 1987. gadā un 24 gadu radošās darbības laikā ir iestudētas vairāk nekā 100 dažādu žanru izrādes. Lai arī teātra prioritāte ir nacionālās kultūras popularizēšana, iestudējumu vidū ir arī pasaules klasika, kā arī simfoniskās mūzikas koncertprogrammas.
Nepalaidiet garām iespēju izbaudīt 19. gadsimta Vīnes romantisko atmosfēru brīnišķīgās Johana Štrausa mūzikas pavadījumā, lielisko gaisotni, skaistus tērpus un negaidīto pārsteigumu!

 

Izrādes horeogrāfe – baletmeistare Lita Beiris (Latvija)
Baletmeistara asistents Valdemaras Marcinkus (Lietuva)
 

Klaipēdas Muzikālā teātra vadītājs Ramunas Kaubris
Producents Spartaks Leimanis

 

Izrāde tapusi Jēkabpils Kultūras pārvaldei sadarbojoties ar sabiedrisko organizāciju „Kultūra”, Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Hipotēku un zemes banku.

Biļešu cenas iepriekšpārdošanā Ls 4.00, pasākuma dienā Ls 5.00, bērniem līdz 12 g.v. ieeja bez maksas. Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs visā Latvijā, www.bilesuparadize.lv. No 25. jūlija arī Jēkabpils tautas nama kasē (Vecpilsētas laukums 3).

 

Informāciju sagatavoja:
Dace Laizāne
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Kultūras pārvaldes kultūras menedžere
Vairāk informācijas par pasākumiem Jēkabpilī: www.jkp.lv.
 

Komentārs par rakstu: Vasaras krāšņākais notikums Jēkabpilī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!