Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ar vilcienu uz Gulbenes pilsētas svētkiem!

27.07.2011

Sadarbībā ar „Pasažieru vilciens” tūrisma vilciena sestdienu reisu „Rīga – Gulbene – Rīga”, aicinām ģimenes un ikvienu interesentu sestdien, 30.jūlijā, uz Gulbenes pilsētas svētkiem. Vilciens sestdien no Rīgas atiet pulksten 8:29 un Gulbenē pienāk 12:16, savukārt atpakaļ no Gulbenes stacijas atiet pulksten 17:10 un Rīgā pienāk 21:06.


30.jūlijā pilsētas svētku ietvaros tiks atzīmēta “Ģimenes diena”, un pulksten 12:00 Gulbīšu parkā Ģimenes svētki iesāksies ar Zelta pāra, Lielās ģimenes, Strādīgās ģimenes, Talantīgās ģimenes, Cilvēks – ģimenei un sabiedrībai sveikšanu, pēc kuras sekos Eglīšu ģimenes koncerts (Alūksne) un citi muzikāli priekšnesumi. Turpat parkā līdz pulksten 15:00 notiks amatnieku tirdziņš, savukārt bērniem līdz pulksten 15:00 gan Gulbīšu parkā, gan Centrālajā skvērā būs pieejamas piepūšamās atrakcijas.

 

 

Sportiskāku aktivitāšu cienītāji no pulksten 12:00 pilsētas stadionā varēs apmeklēt Baltijas spēkavīru čempionātu, lai novērtētu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas spēcīgāko vīru sniegumu. No pulksten 15:00 pilsētas centrālajā skvērā pilsētniekus un pilsētas viesus priecēs franču tradicionālās kultūras kopa no Berštetes un tuvo Austrumu mākslas un kultūras festivāla prezentācija ar vēderdejām un bungu spēlētājiem.

Dienas noslēgumā – pulksten 19.00 pilsētas stadionā – jubilejas humoršovs „Imanta –Babīte … 25”. Pēc tā pulksten 22:00 - svētku balle kopā ar grupu „Baltie lāči”.

 

 

„Kopīgi esam daudz paveikuši, lai Gulbene uz svētkiem būtu skaista un uzposta, lai pašas svētku dienas būtu jaukas un mūs iepriecinātu. Svētki ir jāgaida, tiem gatavojoties, bet pēc tam jāļaujas to noskaņai, tos vienkārši izbaudot. Svētki ir plānoti tā, lai ikvienam pilsētniekam un ikvienam Gulbenes viesim būtu iespēja jauki pavadīt laiku,” saka Osvalds Lucāns, Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs.

Gulbene gaida ikvienu!

 


Informāciju sagatavoja:
Laura Lulle,
Gulbenes novada
tūrisma informācijas centra vadītāja

Komentārs par rakstu: Ar vilcienu uz Gulbenes pilsētas svētkiem!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!