Otrdiena, 5. Marts, 2024
Aurora, Austra
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Atrakciju parks „Braku takas”

28.07.2011

23.jūlijā darbu uzsācis atrakciju parks "Braku takas"! Tā atrašanās vieta ir pavisam viegli atrodama - pirms R.Blaumaņa muzeja "Braki" Ērgļu novadā.

Šobrīd visinteresantākais piedāvājums ir šķēršļu trase Braku gravā. Trases posmi, nosaukti leģendārajos R.Blaumaņa darbu varoņu tēlos, aicināt aicina pārvarēt dažādus šķēršļus virs zemes līdz 12 metru augstumam. "Ieviņas šūpoles" un "Velniņu tilts" piemērots bērniem un iesācējiem, "Zaplīzīte", "Purva bridējs", "Krustiņpolka" aicina ar vidējas sarežģītības pārbaudījumiem. Labas fiziskās sagatavotības drosminiekiem pārbaudījumu met izaicinājumi trases augstas sarežģītības posmos "Edgara kumeļi", "Ābrama spēriens", "Sviesta ķērnes", "Pindacīšas nošļūciens", un ekstrēmo posmu "Dūdara rokdarbi".

 

Trasē tiek izmantots profesionāls ekipējums un pirms došanās trasē tiek veikta instruktāža. Tiem, kas nolēmuši pārbaudīt savas spējas, ieteikums līdzi ņemt aizsargķiveres un cimdus. Ja tādi nav mājas krājumos, varēsiet iznomāt parka kasē. Protams, ikvienam interesentam jādomā par aktīvās atpūtas piemērotu apģērbu un apaviem.

Atrakciju parka aktīvā darba sezona paredzēta no 1.maija līdz 30.septembrim. Darba laiks no otrdienas līdz svētdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00. Ārpus noteiktā darba laika aktīvajā sezonā trasi iespējams izmantot tikai ar iepriekšēju rezervāciju pa tālruni 29429125.

 

Atrakciju parks piedāvā arī komandas veidošanas pasākumus, ekskursijas Ērgļu apkārtnē, laivu nobraucienus pa Ogres upi, distanču slēpošanas trasi, velobraucienu maršrutus.Vairāk informāciju varēs iegūt mājas lapā www.brakutakas.lv.

Ilze Daugiallo
Informācijas speciāliste Ērgļu novada pašvaldībā

Komentārs par rakstu: Atrakciju parks „Braku takas”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!