Trešdiena, 29. Novembris, 2023
Ignats, Virgīnija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Nenovērtētā Lejaskurzeme – iepazīsti jau šonedēļ

02.08.2011

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs nedēļas nogalē aicina doties ekskursijā „Nenovērtētā Lejaskurzeme”. Ekskursijas dalībnieki viesosies senlietu krātuvē „Ģildēni”, kuras saimnieka interesantie stāsti uzbur vietējo ainavu dažādos laika periodos. Klēts seno lietu krājums sniedz priekšstatu par lauksaimniecisko ražošanu un sadzīves priekšmetiem. Te varēs apskatīt arī II Pasaules kara trofejas, ko „Ģildēnu” saimnieks gadu gaitā atradis savas saimniecības apkārtnē.

Priekulē vietējā gida vadībā būs iespēja apmeklēt luterāņu baznīcu, kuras interjeru kā diplomdarbu savulaik veidojuši Rīgas Amatniecības vidusskolas Kokapstrādes nodaļas 5.kursa audzēkņi. Te varēs arī uzkāpt tornī, no kura reiz savu vēsturisko lidojumu ir sācis leģendārais Priekules Ikars.
Priekules viesiem būs iespēja uzzināt par pils kādreizējo iekārtojumu. Vai zinājāt, ka pilī bez barona, viņa piederīgo un kalpotāju istabām reiz bija arī ieroču istaba, naudas glabātuve un baznīcas telpa?

 

Zviedru vārti glabā savus noslēpumus un nostāstus. Jau vairākus gadus Zviedru vārtos iekārtota izstāžu zāle.

Leišmalē ekskursantus gaidīs noslēpumiem un leģendām apvītais Aizvīķu parks. Te bez dabas veidotajām gleznainajām meža ainavām apskatāmi cilvēka roku darināti pasaku un teiksmu tēli, kas ceļotājiem vēsta notikumus arī no Aizvīķu vēstures. „Bunkurs” stāsta par II pasaules kara takām Aizvīķos un Kurzemes katlā.

 

Sīkāka informācija un pieteikšanās ekskursijām – Liepājas reģiona TIB, Rožu laukumā 5/6 vai pa tālruni 634 80808 vai 29402111.

 

Informāciju sagatavoja:
Agita Vucena
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
Tālr. 634 27703
e-pasts: agita@liepajaturisms.lv

Komentārs par rakstu: Nenovērtētā Lejaskurzeme – iepazīsti jau šonedēļ

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!