Ceturtdiena, 13. Jūnijs, 2024
Uva, Ainārs, Zigfrīds
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Spāņu mūzika Karostā Liepājā

08.08.2011

Spāņi mūzikā stāstīs par brīvību, arestu, cietumu, bēgšanu un cīņu pret valdošo režīmu. Otrdien, 9.augusta vakarā, Karostā notiks nebijis pasākums – spāņu džezroka grupas FREE TO DREAM koncerts. Mūziķi ieradīsies Liepājā no Barselonas (Spānija), un viens no viņu ierašanās mērķiem ir tieši koncerts Karostas cietumā, kā arī DVD ierakstīšana Karostā.

FREE TO DREAM mūzikā saplūst hārdroks, melnā mūzika un džezs. FREE TO DREAM ir pirmā neatkarīgā grupa no Barselonas, kam izdevies gūt starptautisku atzinību, un šobrīd viņu mūzika ir pazīstama Eiropā, Amerikā, Japānā.
Otrdienas vakarā grupa uzstāsies ar neparastu skaņdarbu ciklu, ko viņi paši dēvē par programmūziku jeb programmisko mūziku. Savā deviņu skaņdarbu garajā mūzikas ciklā viņi izstāstīs stāstu par jaunu mūziķi, kurš dzīvo laikā, kad brīvā mūzika ir aizliegta, kad valdība atbalsta tikai režīma oficiālos mūziķus, bet jaunais muzikants sapņo, ka viņa grupa izglābs pilsētu no klusuma un kultūru smacējošās režīma politikas. Stāstā būs gan par bēgšanu un arestu, gan par nokļūšanu cietumā un cīņu pret valdošo režīmu. Koncerts notiks Karostas cietuma pagalmā, kas idejiski sasauksies ar mūzikas saturu.
 

 

Grupas FREE TO DREAM līderis Luis Blanco nopietni gatavojas savai Latvijas koncerttūrei un ir apguvis nepieciešamākās frāzes latviešu valodā. Luis sola, ka koncertā nodziedās vismaz vienu dziesmu latviešu valodā. Visticamāk, ka tā būs dziesma no kādas Liepājas grupas repertuāra.
Koncerts sāksies 9.augustā pulksten 19:00. Koncerta apmeklējums ir bez maksas. Koncerta laikā Karostas cietums būs atvērts apmeklētājiem, darbosies bufete, grills, būs iespēja fotografēties dažādos vēsturiskos militāros tērpos.

 


Monta Krafte
Karostas cietums

Komentārs par rakstu: Spāņu mūzika Karostā Liepājā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!