Ceturtdiena, 30. Novembris, 2023
Andrejs, Andrievs, Andris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Sākas Ventspils 2011. gada fotoattēlu konkurss

23.08.2011

Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs izsludina Ventspils 2011.gada fotoattēlu konkursu, kur aicina piedalīties gan profesionālus fotogrāfus, gan amatierus. Fotokonkursa mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi Ventspils pilsētas 2012.gada tūrisma brošūras, kartes, kalendāra un citu izdevumu sagatavošanai, kā arī piedāvāt šos fotoattēlus apskatei plašai publikai, veidojot fotoizstādi.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 30 fotoattēlus. Iesniegtajiem fotoattēliem ir jāraksturo Ventspili – pilsētas saimnieciskā darbība, kultūrvēsturiskie objekti, pilsētvide, tūrisma un atpūtas objekti, kultūras un sporta pasākumi pilsētā, Ventspils iedzīvotāji un viesi ikdienā un svētkos.

 

Konkursa komisija atlasīs 40 labākos fotoattēlus, kas šī gada rudenī būs apskatāmi fotoizstādē Ventspilī. Konkursa izvērtēšanas komisija ar savu balsojumu noteiks arī pirmās, otrās un trešās vietas ieguvējus, kuri fotoizstādes atklāšanā saņems atzinības rakstus un Ventspils pilsētas domes sarūpētas naudas balvas.

 

Konkursā atlasītos fotoattēlus varēs novērtēt arī portāla www.ventspils.lv apmeklētāji, balsojot par interesantāko. Tās autors saņems speciālu balvu.

Piedāvājumi fotokonkursam iesniedzami līdz 2011. gada 13. septembrim plkst. 17:00 Ventspils Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6. Konkursa nolikumu var saņemt Ventspils pilsētas Tūrisma informācijas centrā Dārza ielā 6, katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 17:00, kā arī Ventspils portālā www.ventspils.lv un www.tourism.ventspils.lv.

 


Informāciju sagatavoja:
Ventspils Tūrisma informācijas centrs
Tālrunis: 636 22263
e-pasts: tourism@ventspils.lv
www.tourism.ventspils.lv

Komentārs par rakstu: Sākas Ventspils 2011. gada fotoattēlu konkurss

Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!