Ceturtdiena, 30. Novembris, 2023
Andrejs, Andrievs, Andris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Tūrisma gadatirgus "Zīda ceļš"

28.08.2011

No 2. līdz 4. novembrim  2011.gadā SIA "TNT EXPO" ar "Uzbektourism" atbalstu Taškentā (Uzbekistāna),  "Uzexpocentre" rīko 17. Taškentas Starptautisko tūrisma gadatirgu "Zīda ceļš"

TSTG ieņem īpašu vietu starp Centrālās Āzijas reģionā izstādēm un tiek uzskatīts par visvairāk apmeklēto pasākumu valstī.
Saskaņā ar RATA-news ekspertu atzinumiem, ko kopumā apstiprina Uzbekistānas Valsts statistikas komiteja un "Uzbektourism" secinājumi, Uzbekistāna ir pats daudzsološākais tūristu galamērķis NVS valstīs. Pēdējo divu gadu laikā ienākošās plūsmas no Krievijas pieaugums palielinās vismaz par 15%, vietējais tūrisms pieaudzis par 19%. 2010.gadā republiku apmeklējuši vairāk nekā 1 miljons 353.000 tūristi no ārvalstīm un NVS valstīm. Uz ārzemēm pavadīt brīvdienās bija izbraukuši apmēram 560.000 uzbeki.

 


Taškenta ir lielākā pilsēta Vidusāzijā, kurās iedzīvotāju skaits sasniedz gandrīz 3 miljonus cilvēku un aptuveni 2 miljoni cilvēku dzīvo Taškentā reģionā. Iedzīvotāju skaits Uzbekistānā ir aptuveni 28 miljoni cilvēku, kas padara valsti par visblīvāk apdzīvoto republiku Vidusāzijā. Uzbekistāna ir piktā lielākā kokvilnas ražotāja un trešā kokvilnas eksportētāja. Uzbekistāna ir zelta ieguves līderis un tai ir lielākās raktuves pasaulē, kā arī, tai ir ievērojamas ogļu, urāna un naftas rezerves. Ar jaudu 80 tonnas gadā, Uzbekistāna ir septītā lielākā zelta ražotāja un tai ir ceturtā vieta pasaules zelta rezervju ziņā. Uzbekistāna ir arī bagāta ar dabas gāzes rezervēm, ko izmanto iekšzemes patēriņa tirgū un veiksmīgi eksportē

 

 

Jebkuras izstādes panākumu atslēga ir izveidot nepieciešamos kontaktus. Piedaloties lielākā starptautiskā izstāde, jūs varat būt pārliecināti, ka visi ir nopietna biznesa dalībnieki, kas iepriekš plāno apmeklēt šo pasākumu. Lai piesaistītu potenciālos apmeklētājus organizatori plāno lielas reklāmas kampaņas, tostarp 10 000 uzaicinājumus Uzbekistānā, Kazahstānā, Tadžikistānā, Turkmenistānā, Kirgizstānā, un reklāmas lielākajos laikrakstos reģionā, metro reklāmas, TV, radio reklāmas, reklāmas plakāti Taškentas ielās, telefonu mārktingu.

 


Lai iegūtu vairāk informācijas par gaidāmo izstādi, jūs varat apmeklēt www.tourism.tntexpo.uz
Vai sazinoties ar SIA "TNT EXPO" Uzbekistānas biroju pa tālruni: +998711204349, +998711204337 tel / fax: +998711204347 vai nosūtiet mums e-pastu: liliya@tntexpo.com
 

Komentārs par rakstu: Tūrisma gadatirgus "Zīda ceļš"

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!