Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Gulbenes - Alūksnes bānītis gatavojas otrajam aukstuma vilnim

30.12.2009

Rūpējoties par pasažieru ērtībām no decembra vidus līdz janvārim Bānītis saviem pasažieriem dāvina karstu tēju un cepumus.

Rūpējoties par pasažieru ērtībām no decembra vidus līdz janvārim Bānītis saviem pasažieriem dāvina karstu tēju un cepumus.

Līdzās Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam visu Latviju priecē īsti ziemas skati un aukstāka gaisa temperatūra. Pirmais augstuma vilnis ar puteni un spēcīgu vēju Vidzemē piedzīvots decembra sākumā, rēķinoties ar to Gulbenes - Alūksnes bānītis, kas ir Baltijā vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu dzelzceļš, šogad katru dienu savus pasažierus cienā ar karstu tēju un cepumiem.

Vilciens dodas regulāros braucienos katru nedēļu, 3 reizes dienā, bez tam šogad no 15.decembra līdz 7.janvārim uzņēmums rīko Ziemassvētku braucienus, kuriem izvēlēts moto: "Labo domu Ziemassvētki".

Tā kā šogad daba mūs lutinājusi ar biezu sniega kārtu, bānītis cītīgi izmanto arī sniegtīri - speciālu vagonu, ko stumj lokomotīvei pa priekšu, lai attīrītu sliežu ceļus.

Kā informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs, šā gada nogalē sagaidāma spēcīga snigšana, bet nākamā gada janvāra pirmās dienas atnāks ar lielu salu. Visaukstākais laiks gaidāms 2. un 3.janvārī, kad gaisa temperatūra austrumu rajonos naktī pazemināsies līdz -20, -23 grādiem, savukārt dienā tā būs -16, -18 grādi, tāpēc SIA "Gulbenes - Alūksnes bānīša" vadība vēlās nodrošināt ne tikai patīkamu braucienu siltos vagonos tiem cilvēkiem, kam šajā laikā ar vilcienu jādodas savās ikdienas gaitās, bet arī īpašu svētku un gadumijas sajūtu.

Komentārs par rakstu: Gulbenes - Alūksnes bānītis gatavojas otrajam aukstuma vilnim

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!