Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmala piedalās pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīgā un Jūrmalā” Alesundā, Norvēģijā

16.11.2011

Š.g. 17.novembrī Jūrmalas pilsētas uzņēmēji - kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala SPA” un viesnīca „Amber SPA Boutique” sadarbībā ar Latvijas nacionālo aviokompāniju „Air Baltic” piedalīsies „Air Baltic” organizētajā pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīga un Jūrmalā” („Welcome to Christmas City Riga&Jurmala”) Norvēģijas pilsētā Alesundā. Pasākums norisināsies Alesundas lielākajā tirdzniecības centrā - „Alesund Storecentre

Pasākuma mērķis ir popularizēt Rīgu un Jūrmalu kā Ziemassvētku un Jaunā gada pilsētu un piedāvāt kā lielisku dāvanu svētkos saviem tuvākajiem. Lai piesaistītu Alesundas iedzīvotāju interesi, pasākums tika reklamēts vietējos laikrakstos, tika izlīmēti plakāti tirdzniecības centrā un lidostā, kā arī tika dalītas reklāmas skrejlapas. Pasākums ir orientēts uz gala patērētāju, lai veicinātu viesu skaita pieaugumu Rīgā un Jūrmalā īpaši ziemas periodā.

 

Aviokompānija „AirBaltic” un Jūrmalas kūrortpilsētas viesnīcas piedāvās brīvdienu atpūtu ziemā Jūrmalā par īpašām cenām, un tirdzniecības centra apmeklētāji varēs uz vietas iegādāties dāvanu kartes, rezervēt izvēlētos pakalpojumus un atpūtas piedāvājumus. Papildus dāvanu kartēm ikviens apmeklētājs saņems Jūrmalas tūrisma brošūru ar visu kūrortpilsētas piedāvājumu veselības tūrismā norvēģu valodā.

 

Aptuveni 4 % no tūristu kopējā skaita Jūrmalā ir no Norvēģijas, un ar katru gadu palielinās ceļotāju skaits, kas ierodas Jūrmalā no šīs skaistās Skandināvijas valsts. Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem 2010. gadā Jūrmalu apmeklēja 4010 tūristu no Norvēģijas, un tas ir par 0,4 % vairāk nekā 2009. gadā.

 

Novērtējot pakalpojumu augsto kvalitāti un viņu dzīves līmenim salīdzinoši zemās cenas, tūristi no Norvēģijas arī ziemas sezonā apmeklē Jūrmalu, lai izmantotu kūrorta ārstniecības un spa piedāvājumu par īpaši pievilcīgām cenām.

 

Jūrmala aktīvi īsteno dažādus mārketinga pasākumus Norvēģijā: piedalās tūrisma darbsemināros, pastāvīgi sadarbojas ar tūrisma uzņēmumiem un plašsaziņas līdzekļiem un īsteno citas aktivitātes, lai ieinteresētu apmeklēt Jūrmalu. 2010. gada novembrī Jūrmalas pilsētas dome piedalījās tūrisma darbsemināros četrās Norvēģijas pilsētās: Stavangerā, Bergenā, Olesunnā un Oslo, kur prezentēja kūrortpilsētas ziemas tūrisma piedāvājumu, 2011.gada maijā sadarbībā ar aviokompāniju „AirBaltic” – tirdzniecības centrā Trumsē, kur pasākuma „Trakās iepirkšanās dienas” („Crazy shopping days”) ietvaros piedāvāja dažādas atpūtas iespējas vasaras sezonā, savukārt 2011.gada oktobrī Jūrmala prezentēja veselības tūrisma piedāvājumu darbseminārā Oslo, bet 2012.gada marta sākumā Jūrmalas pilsētas dome kopā ar uzņēmējiem ar tūrisma stendu piedalīsies lielākajā tūrisma gadatirgū Norvēģijā „ Reiseliv 2012”, kur 50% segs ES līdzfinansējums.

Komentārs par rakstu: Jūrmala piedalās pasākumā „Laipni lūdzam Ziemassvētku pilsētā Rīgā un Jūrmalā” Alesundā, Norvēģijā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!