Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspils ventus saņem 20 000. apmeklētājs

23.11.2011

Trešdien, 23.novembrī Ventspils Tūrisma informācijas centrā 300 venti tika izsniegti 20 000ajam apmeklētājam. Laimīgais ventu īpašnieks ir ventspilnieks Anatolijs Žirjakovs.

Žirjakova kungs savā īpašumā saņēma īpašas piemiņas veltes no Ventspils pašvaldības – foto albumu „Ventspils 700+20”, pildspalvu un Annas Orniņas grafiku „Ventspilniece”, kurā attēlota viena no daudzajām Ventspils gotiņām.
 


Foto: Juris Presņikovs

76 gadus vecais kungs neslēpj prieku par saņemto balvu un uzreiz dalās ar savu dzīvesstāstu: „Mani Latvija pieņēma 1943.gadā. Vācu armija Ļeņingradas blokādes laikā mūs ar vilcienu atveda uz Ventspili. Man bija kādi astoņi gadi. Tā es te paliku un uzskatu sevi par īstu ventspilnieku.” Anatolijs pēc ventiem atnācis draugu mudināts un nu varēšot dalīties priekā par dāvanu. Kur tērēt ventus, viņš vēl domās.

 

Arī domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks pauda prieku par milzīgo Ventspils iedzīvotāju un viesu aktivitāti, jo vēl nesen, mēneša sākumā tika sveikts 10 000ais ventu saņēmējs. Viņš cer, ka pēc 1.decembra, kad tiks atklāta Ventspils virtuālā vēstniecība, ikviens ventu saņēmējs kļūs par aktīvu Ventspils vēstnieku – stāstīs par pieredzēto citiem un būs biežs viesis daudzajos tūrisma objektos. Planetārijs, Observatorija, Ūdens piedzīvojumu parks, Ventspils muzejs, slēpošanas kalns „Lemberga hūte”, teātra nams ”Jūras vārti” un Kultūras centrs apmierinās ceļotāju ar visdažādākajām interesēm. Šonedēļ akcijai pievienojies kurjerdienests „UPS” , ekoveikaliņš un kafejnīca "Zaļais namiņš" Ganību ielā 2, viesnīca „Dzintarjūra”, „Vilnis” un viesu māja „Oranžais namiņš” .Ventspils ventus saņēmušo cilvēku skaits šobrīd krietni pārsniedz 20 000, jo mājas lapas www.visitventspils.com ceļojuma konstruktorā klipus izveidojuši jau 800 cilvēki un no tiem 324 Tūrisma informācijas centrā jau saņēmuši solītos 500 ventus. Tālākie ventu saņēmēji ir atceļojuši no Filipīnām, ASV un Ķīnas, bet Krievijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Nīderlandes, kā arī viesi no Vācijas, Kazahstānas, Zviedrijas un Somijas.

 

Saskaņā ar akcijas noteikumiem līdz 1.decembrim 300 ventus dāvanā saņem ikviens Tūrisma centra apmeklētājs, bet klipa veidotāji, uzrādot unikālo kodu, iegūs 500 ventus. Klipu var izveidot mājas lapas www.visitventspils.com ceļojuma konstruktorā.

 

Turpmākai informācijai: Inga Aulmane
Ventspils TIC vadītāja vietniece
Tālr. 63607665, mob.22030871
e-pasts: inga.aulmane@ventspils.gov.lv
 

Komentārs par rakstu: Ventspils ventus saņem 20 000. apmeklētājs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!