Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspilniekiem, kuriem veselības stāvokļa dēļ ir pārvietošanās grūtības, ventus nogādās mājās

25.11.2011

Izskanējuši vairāki iedzīvotāju iebildumi par to, ka ventus piešķir tikai tiem, kuri atnāk uz Tūrisma informācijas centru. Ņemot vērā Ventspils iedzīvotāju lūgumu, Ventspils pilsētas pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu iespēju robežās nogādāt ventus dzīvesvietā tiem ventspilniekiem, kuriem veselības stāvokļa dēļ ir pārvietošanās grūtības.

Viņiem līdz š.g. 1.decembrim par to jāinformē Tūrisma informācijas centrs vai Ventspils pilsētas Dome pa pastu, elektroniski, faksu vai tālruni, un 10 darba dienu laikā viņiem venti tiks nogādāti. 

 

Ventspils Tūrisma centra adrese ir: Dārzu iela 6, Ventspils, LV- 3601. Tālrunis -  636 22263, fakss: 636 07665; e-pasts: tourism@ventspils.lv . Centra daba laiks darba dienās ir no 8:00 līdz 17:00, bet sestdienās un svētdienās no 10:00 līdz 15:00.

 

Ventspils pilsētas Domes adrese ir: Jūras iela 36, Ventspils, LV- 3601. Tālrunis -  636 01113, fakss: 636 01118; e-pasts: dome@ventspils.gov.lv .

 

Kā jau iepriekš esam informējuši, ventu dāvināšana notiek tūrisma kampaņas ietvaros, lai veicinātu Ventspils un tās tūrisma objektu apmeklēšanu. Tie tiek dāvināti tūristiem, kuri līdz 1.decembrim ienāk tūrisma centrā vai izveido klipu.

 

Tā kā nav iespējams precīzi noskaidrot vai centrā ienākušais ir atbraucis no citas pilsētas vai dzīvo Ventspilī, tiek pieņemts, ka ikviens centrā ienākušais ir ceļotājs, pat ja viņa ceļojums ir bijis no kāda Ventspilī esoša mājokļa līdz Tūrisma informācijas centram.  Mēs priecājamies, ka venti ir kļuvuši tik populāri arī pašu ventspilnieku vidū un, pateicoties šai akcijai, daudzi šo mazo ceļojumu pa Ventspili ir paveikuši. Īpašs prieks par tiem, kuri, kā paši atzīst, līdz šim nemaz nav zinājuši, kur Tūrisma informācijas centrs atrodas un ka te var saņemt bezmaksas kartes, nopirkt Ventspils kalendāru vai suvenīrus.

 

Ja ģimene devusies ceļojumā kopā ar bērniem, tad viņi saņem ventus arī par bērniem. Ja bērniņš ceļojumā līdzi nav, tad ventus par bērniņu neizsniedz, tāpat kā par citiem mājās palikušajiem ģimenes locekļiem.

 

Tie, kuri līdz 1.decembrim nepaspēs atceļot uz Ventspili  vai ienākt  Tūrisma informācijas centrā, varēs izmantot iespēju ventus nopelnīt Ventspils virtuālajā vēstniecībā www.visitventspils.com . Jau šobrīd šajā lapā iespējams nopelnīt ventus, izveidojot klipu. Nopelnītos ventus varēs saņemt arī pēc 1.decembra, nosaucot savu e-pasta adresi un saņemto unikālo kodu.

 

Priecīgu ceļošanu!

 

 

Ar cieņu,

Inga Aulmane

Ventspils pilsētas domes

Tūrisma informācijas centra vadītāja vietniece

Tālr./fakss+371 63607665; mob. +371 22030871

e-pasts: inga.aulmane@ventspils.gov.lv

www.ventspils.lv; www.tourism.ventspils.lv

Skype name: ventspils_tic

Komentārs par rakstu: Ventspilniekiem, kuriem veselības stāvokļa dēļ ir pārvietošanās grūtības, ventus nogādās mājās

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!