Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pasākumi šai nedēļas nogalei Tukuma pusē!

08.12.2011

Adventes laikam ritot, kad katrs klusībā cer sagaidīt Ziemassvētku brīnumu, „Pastariņa muzejs” piedāvā iepazīties ar ziemas saulgriežu svētku sagatavošanu un norisi, mācīties izrotāt telpas, gatavot svētku ēdienus, cept piparkūkas un apgūt Ziemas saulgriežu dziesmas un rotaļas. Šo visu Jums iemācīs „Ziemas saulgriežu skoliņā” Pastariņa muzejā, kas būs atvērta no š.g. 10. līdz 12. decembrim.


Foto: Tukuma TIC arhīvs

Lai remdētu kino slāpes un aizpildītu tumšos ziemas vakarus, „Kinopunkts” 7. decembrī plkst. 18:00 aicina uz Tukuma Kinopunkta gada noslēguma seansu - latviešu autoru īsfilmām. Ieejas maksa tikai 1 santīms! Papildus informācija - www.kinopunkts.lv

Piektdien, 9. decembrī jau no paša rīta - no plkst. 9:00 līdz 17:00 Engures Kultūras namā aicinām apmeklēt Ziemassvētku lietišķās mākslas izstrādājumu izstādi. Pēc izstādes darbus iespējams arī iegādāties! Papildus informācija - www.enguresnovads.lv

 

 

Savukārt Engures Ziemassvētku eglīti iedegt aicinām tai pašā dienā - 9.decembrī plkst. 16:00. Pasākumā Jūs izklaidēs mazie rūķi un brašie dejotāji no Engures novada. Tiks iets rotaļās, ēsti gardi pīrāgi un piparkūkas, dzerts karstais upeņu dzēriens un karstvīns. Lai šogad Ziemassvētku eglīte Engurē izskatītos vēl krāšņāka nekā citus gadus, visi aicināti ņemt līdzi kādu pašdarinātu eglītes rotājumu.

Bet Tukumā 9. decembrī. no plkst. 16:00 jaunieši varēs deju ritmos izdejoties mūsdienu deju tusiņā, Tukuma Kultūras namā. Papildus informācija Tukuma pilsētas Kultūras namā vai pa tālruni 63124125.

 

 

Ja vēlies šajos Ziemassvētkos kādam sev īpašam cilvēkam uzdāvināt oriģinālu dāvanu, tad Tev ir jādodas uz Antras Ivdras porcelāna apgleznošanas darbnīcu, jo tikai šeit 10.decembrī no plkst. 12:00 līdz 15:00 Tev būs iespēja sagatavot Ziemassvētku dāvanu - apgleznotu krūzīti. Piedalīties aicināti visi interesanti, bez vecuma ierobežojuma, taču īpaši gaidītas ir ģimenes. Darbnīcas atrašanās vieta – Mākslas muzejs Tukumā! Papildus informācija pa tālr. 63182391. Tiem, kuriem vēlas veidot dekupāžas dāvanas, aicināti uz Biznesa inkubatoru, Melnezara ielu 1, kur plkst. 17:30 norisināsies bezmaksas dekupāžas nodarbība. Dalību iepriekš pieteikt pie Leldes Ķikutes pa tālruni 63180962.

 

 

Savukārt Tukuma pilsētas Kultūras namā plkst.12:00 ir iespēja tikties ar rakstnieku Jāni Lejiņu (triloģija „Zīmogs sarkanā vaskā”) un TV režisori Virdžīniju Lejiņu (Likteņa līdumnieki”). Ieeja - 1 lats. Papildus informācija Tukuma pilsētas Kultūras namā pa tālruni 63124125. Bet vakarā, plkst. 18:00 Tukuma Kultūras namu pieskandinās grupa „Baltie lāči” Ziemassvētku koncertā ”Ziemas pasaka”. Ieeja no 4 līdz 6 latiem .Vairāk informācijas - www.tukums.lv

 

 

Pašā nedēļas nogalē – svētdien, 11.decembrī no plkst. 13:00 aicināt sagaidīt trešo Adventi akcijas „Eņģeļi pār Latviju” ietvaros un rotāt egli Katrīnas laukuma! Ar visiem kopā būs Tukuma novada sociālā dienesta darbinieki un Tukuma mākslas skola, kas plkst. 13:00 Tukuma Ledus halles 2.stāvā strādās un citus aicinās piedalīties radošajā darbnīcā – egles rotājumu gatavošanā no dabiskiem materiāliem. Nāc piedalies arī Tu!

Bet tie, kam gribēsies vērot, kā darbojas citi, aicināti uz tautu deju ansambļa „Svīta”, vidējās paaudzes deju kolektīva „Svīta” un deju kolektīva „Vidums” rīkoto „Mīļo Ziemassvētku koncertu” plkst.13:00 Tukuma pilsētas Kultūras namā.

 

Gaidām ziemu kopā Tukumā!

Komentārs par rakstu: Pasākumi šai nedēļas nogalei Tukuma pusē!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!