Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Brīvdabas muzejs aicina ieskandināt ziemas saulgriežus

13.12.2011

Šo svētdien, 18. decembrī, no plkst.12.00 Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina uz ziemas saulgriežu ieskandināšanas pasākumu – Bluķa vakaru un svētku tirdziņu. No 12.00 līdz 17.00 ar dziesmām un rotaļām muzeju pieskandinās folkloras kopas „Kokle”, „Rija” un „Milzkalnieki”. Dziesmām skanot, vilksim bluķi, lai pēcāk to kopā ar visām negatīvajām emocijām sadedzinātu ugunskurā.

Starp priekšnesumiem būsiet laipni aicināti aplūkot un iegādāties amatnieku izstrādājumus svētku tirdziņā. Stikla rotas piedāvās meistare Marta Krasta, dekoratīvus un praktiskus koka un stikla izsrādājumus – Žanete Rušeniece, koka rotaļlietas – Oļegs Demidovičs, suņu vilnas adījumus siltām kājām sagādājusi Daiga Sotka, tradicionālās un melnās keramikas darinājumus, kā arī citus amatniecības izstrājumus piedāvās Daugmales amatnieku biedrība, Laimonis Radziņš, SIA Rannija un citi amatnieki.

 

Būs iespēja iegādaties ne tikai amatniecības izstrādājumus, bet arī gardas dāvaniņas, veselīgas tējas, brieža gaļas izstrādājumus un mājas vīnus svētku galdam.
Dāvaniņas sev un saviem mīļājiem būs iespēja pagatavot arī pašiem – darbosies Daugmales Jāņa sveču liešanas darbnīca. Darbosies muzeja amatnieki, bet Priedes krogs piedāvās svētku maltīti.

 

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 440. Muzejs apmeklētajiem atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ziemas sezonā (līdz 30.04.) ieejas maksa muzejā 1.50 LVL pieaugušajiem, 1 LVL studentiem, 0.50 LVL skolēniem, pensionāriem, II un III grupas invalīdiem ar pavadoni, 3.00 LVL ģimenēm (2 pieaugušie un 2–4 bērni vecumā līdz 18 gadiem). Pastāvīgajiem apmeklētājiem pieejama Ziemas sezonas biļete 10.00 LVL, kā arī muzeja Drauga karte. Bezmaksas ieeja bērniem līdz 6 gadu vecumam, I grupas invalīdiem un viņu pavadošajām personām, kā arī ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju bērniem.

 

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Dzedule,
LEBM Informācijas un izglītības nodaļa,
kristine.dzedule@brivdabasmuzejs.lv,
tālr. 67994106

Komentārs par rakstu: Brīvdabas muzejs aicina ieskandināt ziemas saulgriežus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!