Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepāja jau sāk gatavoties 2012. gada tūrisma sezonai

14.12.2011

Lai arī šķiet, ka vasara, kad Liepāju apmeklē liels daudzums vietējo un ārvalstu tūristu, ir vēl aiz kalniem, Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs ir uzsācis darbu pie tūrisma informācijas sagatavošanas, lai pilsētas viesiem nākamajā gadā būtu vienkāršāk un ērtāk iepazīt Liepājas un tuvējās apkārtnes tūrisma piedāvājumus.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad informācija par tūrisma piedāvājumiem tiks publicēta gan drukātajos materiālos, piemēram, tūrisma ceļvežos, kartēs un informācijas lapās, gan internetā. Tā tiks izplatīta Latvijā un starptautiskajās tūrisma izstādēs ārvalstīs: Somijā, Vācijā, Zviedrijā, Lietuvā, Igaunijā.

 

Kā ik gadu, tūrisma informācijas materiālos būs atspoguļotas interesantākās tūrisma apskates vietas pilsētā un apkārtnē, sniegta informācija par aktīvās atpūtas iespējām, ēdināšanas un naktsmītņu piedāvājumiem gan pilsētā, gan novados. Te būs atrodama arī informācija par suvenīru un mākslas un amatniecības izstrādājumu veikaliem, īpašajiem piedāvājumiem gardēžiem, kā arī tīri praktiska informācija – kur saremontēt velosipēdu, kā sazvanīt taksometru, kur samainīt naudu u.c.
Lai tūristiem domātā informācija būtu pilnvērtīgāka, aicinām ceļveža sagatavošanā iesaistīties ne tikai mūsu ilggadējos sadarbības partnerus, bet visus, kas var sniegt savus pakalpojumus tūristiem.

 

Sīkāku informāciju var saņemt Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Gaile
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs
Tālr. 634 27703
e-pasts: zane@liepajaturisms.lv

Komentārs par rakstu: Liepāja jau sāk gatavoties 2012. gada tūrisma sezonai

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!