Piektdiena, 19. Jūlijs, 2024
Jautrīte, Kamila, Digna
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Viesnīcas "Islande Hotel" provizoriskie zaudējumi pērn - aptuveni pusmiljons latu

14.01.2010

Viesnīcas "Islande Hotel" provizoriskie zaudējumi pērn sasnieguši aptuveni pusmiljonu latu, pastāstīja viesnīcas ģenerāldirektors Jānis Naglis.


Foto: atputasbazes.lv

"Šobrīd kopā ar uzņēmuma lielāko īpašnieku strādājam pie tā, lai kapitāla zudumu kompensētu ar pamatkapitāla palielināšanu, lai mēs spētu turpmāk veiksmīgi strādāt. Tāpat notiek sarunas ar kreditoriem, ieskaitot bankas, kas ir finansējušas "Islande Hotel" viesnīcas projektu," atzīst Naglis.

Viņš norāda, ka viesnīcu biznesa pārstāvji kopumā pērn ir cietuši ievērojamus zaudējumus un tagad ir jautājums par to, kā tie tiks kompensēti 2010.gadā. "Retā viesnīca pērn ir spējusi paglābties no zaudējumiem, kurus izraisījis nesamērīgais nodokļu slogs," norāda Naglis.

Vērtējot viesnīcu biznesā kopumā notiekošo, Naglis, kurš ir arī Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents, atzina, ka šis gads būs "pagrieziena punkts" viesnīcu biznesa nozarē.

Nozares pārstāvji cer uz Valsts ieņēmumu dienesta atsaucību un iespēju pagarināt nodokļu nomaksas termiņus.

"Viesnīcu nozari vēl dziļākā bedrē var iedzīt bankas, ja tās atcels "labvēlības periodu", kad tika atlikti kredītu pamatsummas maksājumi. Ja tas tā notiks - es varu paredzēt masveidīgu bankrotu vilni viesnīcu biznesā," prognozē Naglis.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Islande Hotel" reģistrēta 2002.gada janvārī un tās pamatkapitāls ir 650 000 latu. "Islande Hotel" valdē strādā pazīstamie uzņēmēji Jānis Naglis un Juris Savickis, kuri abi ir arī uzņēmuma īpašnieki.

SIA "Jānis Naglis Konsultāciju un investīciju firma" pieder 1,39% uzņēmuma kapitāla daļu, Nagļa īpašumā ir 23,30% kapitāla daļu, savukārt Savickim pieder 75,31% kapitāla daļu.

2008.gadu "Islande Hotel" noslēgusi ar 3,22 miljonu latu apgrozījumu un 135 661 lata zaudējumiem. Gadu iepriekš uzņēmuma apgrozījums bija 2,98 miljoni latu, kā arī tika gūta 10 541 lata peļņa.

Komentārs par rakstu: Viesnīcas "Islande Hotel" provizoriskie zaudējumi pērn - aptuveni pusmiljons latu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!