Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Pasaules neparastākā viesnīca meklējama Liepājā

17.12.2011

Viens no pasaules vadošajiem naktsmītņu rezervēšanas portāliem www.hotel.info šā gada jūnijā izveidoja pasaules pārsteidzošāko viesnīcu TOP-u “101 Amazing Hotels”. Pārsteidzošo viesnīcu izlasē iekļuva arī Karostas cietums. Par viesnīcām vairākus mēnešus balsoja portāla apmeklēji, tādējādi nosakot, kura būs pasaules pārsteidzošākā un neparastākā viesnīca.

Tagad konkurss ir noslēdzies, un ir izvēlētas 10 neparastākās viesnīcas pasaulē. Visvairāk vērtētāju balsu un līdz ar to pasaules pārsteidzošākās un neparastākās viesnīcas titulu ieguvis Karostas cietums!

 

 

Pirmajā desmitniekā iekļuvušas arī “Hotel Silken Puerta America” Spānijā, “Blow Up Hall 5050” Polijā un “Museumotel” Francijā, kas piedāvā futūristisku dizainu, “Kolarbyn Eco Lodge” Zviedrijā, kas ierīkots meža būdiņās un kur nav ne elektrības, ne ūdensvada, “Thorngrove Manor” Austrālijā, kas atgādina pasaku pili, Zābaka viesnīca Jaunzēlandē un viesnīca ASV milzīga suņa veidolā, kā arī Ledus viesnīca Kanādā un Anantaras Zelta Trīsstūra viesnīca Taizemē.
http://www.hotel.info/en/blog/the-most-amazing-and-unusual-hotels/

 

 

Monta Krafte
Karostas glābšanas biedrība
www.karosta.lv
+371 26488200

Komentārs par rakstu: Pasaules neparastākā viesnīca meklējama Liepājā

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!