Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Latgale ieskandina Ziemassvētkus Spīķeros !

17.12.2011

Tikai vienu dienu, 22. decembrī no 12:00 līdz 18:00 Spīķeru kvartālā notiks Rīgā pirmais Latgales Ziemassvētku tirdziņš.

Latgales viesmīlība, īpašās dāvanas un lauku gardumi tieši rīdziniekiem. Laimīgā stunda un pārsteigumi visas dienas garumā: latgaliešu valodas kursi, slaveni novadnieki, folkloras kopas “Sovvaļnīki” dziesmas un rotaļas, „Skaistās Izabellas šovs”.

Tirdziņā varēs nobaudīt un nopirkt Latgales medu, sieru, maizi, gaļu, tējas, augļus un dārzeņus, Latgales mājas vīnu, alu un karstvīnu.

Būs iespējas vērot Latgales amatnieku prasmju demonstrējumus – un sagādāt dāvanas saviem mīļajiem – keramiku, pinumus, rotas, koka izstrādājumus, adījumus un tekstilizstrādājumus.
Grāmatu un mūzikas mīļotāji savam un citu priekam varēs iegādāties arī jaunākus un senākus latgaliešu literatūras izdevumus, latgaliešu mūzikas ierakstus un suvenīrus ar Latgales simboliku.

 

 

Ziemassvētku eglītes no Latgales un īpašie eglīšu rotājumi – tikai tirdziņa apmeklētājiem. Pirts un profesionālas Latgales pirtnieces pakalpojumi tieši Rīgas centrā. Arī dāvanu iesaiņošana Latgales stilā.

Karsti ēdieni un dzērieni no Spīķeru restorāniem, katram apmeklētājam – īpaša uzmanība no Latgales mājražotājiem, mazajiem uzņēmumiem un amatniekiem, Latgales folkloras kopām un pašdarbības kolektīviem.

Nāc un izbaudi latgaliešu viesmīlību Ziemassvētkos Spīķeros – lieliska iespēja jautri pavadīt laiku un iegādāties no sirds gatavotās dāvanas Ziemassvētkiem.

 

Kas tī skaņ, kas tī reib
Pošā Reigys videņā?
Atīt svātki doncuodami,
Skanis dzīsmis dzīduodami.

P.S.
Skaitīt dzejolīšus pie eglītes latgaliski – tas ir moderni!

 

Autors: www.latgale.lv

Komentārs par rakstu: Latgale ieskandina Ziemassvētkus Spīķeros !

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!