Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Atklāj Ventspils virtuālo vēstniecību

19.12.2011

Pirmdien, 19.decembrī, plkst. 16:00 Rīgā notiks svinīgs Ventspils virtuālās vēstniecības atklāšanas pasākums. Ventspils virtuālo vēstniecību prezentēs Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks.

Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs: „Ventspils atšķirības zīmēm – savam karogam, savai valodai, savai laika zonai un savai naudai – ventiem šodien piepulcējas Ventspils virtuālā vēstniecība. Tā kā šobrīd arvien straujāk attīstās tehnoloģijas, izlēmām savu vēstniecību veidot virtuālu. No šodienas vēstniecība darbojas 71 valstī, kurās par oficiālo valodu atzīta kāda no piecām valodām, kurās vēstniecība ir pieejama – latviešu, krievu, angļu, vācu un lietuviešu. Tuvākajā laikā vēstniecība kļūs pieejama arī franču un igauņu valodā, un attiecīgi vēstniecība darbosies jau 103 valstīs.”

 


Ventspils virtuālajā vēstniecībā www.visitventspils.com iespējams ne tikai saņemt izsmeļošu informāciju par Ventspils tūrisma objektiem, Ventspils apmeklējuma maršrutiem un gaidāmajiem pasākumiem, bet, reģistrējoties un izveidojot savu profilu, iespējams veikt dažādas aktivitātes un nopelnīt Ventspils ventus.
Balvu – ventus šobrīd var nopelnīt par reģistrēšanos kā lapas lietotājam, ventspilinga fotogrāfijas publicēšanu, testa „Cik daudz Ventspils ir Tevī?” aizpildīšanu, sava tūrisma maršruta izveidošanu un dalīšanos ar savu izveidoto saturu kādā no saviem sociālo mediju kontiem. Pakāpeniski ventu pelnīšanas iespējas tiks papildinātas.

 


Par katru no aktivitātēm piešķirtais ventu daudzums uzrādās Ventspils virtuālās vēstniecības www.visitventspils.com lietotāja kontā. Neatkarīgi no tā, cik ventu ir lietotāja kontā, tos iespējams izņemt, ierodoties Tūrisma informācijas centrā un uzrādot unikālo autorizācijas kodu, kurš atrodams lietotāja izveidotajā Ventspils virtuālās vēstniecības profilā, un personu apliecinošu dokumentu.
Maksimālais ventu skaits, ko iespējams sakrāt viena lietotāja kontā, ir 1000 venti. Kad šis apjoms tiek sasniegts, apmeklētājs var turpināt piedalīties portāla aktivitātēs, bet par tām ventus vairs nesaņem. Ventu izņemšanas termiņš ir 24 mēneši, sākot no reģistrācijas brīža. Ja minētajā termiņā venti netiek izņemti, tad tie tiek automātiski dzēsti no lietotāja konta.

 


No 12.oktobra līdz 1.decembrim 300 venti tika dāvināti visiem Ventspils Tūrisma informācijas klientiem un 500 venti tiem, kuri izveidoja video klipu no Ventspils apmeklējuma bildēm. Ventus šajā periodā saņēma turpat 27 tūkstoši cilvēki no Latvijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Lielbritānijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Nīderlandes, Vācijas, Zviedrijas, Baltkrievijas, ASV un Filipīnām, savukārt klipu izveidoja turpat 850 cilvēku.
Ar ventiem šobrīd iespējams norēķināties 35 dažādās vietās, iegādājoties preces vai pakalpojumus par īpašu cenu.
Ventspils turpina sekmīgi attīstīties, īstenojot arvien jaunus projektus. Ventspils neplāno apstāties pie sasniegtā, tāpēc, gaidot nākamā gada vasaras tūrisma sezonu, ir plānots pilnībā pabeigt Livonijas ordeņa pils renovāciju un izvietot jaunu ekspozīciju, Piejūras brīvdabas muzeja ekspozīciju papildinās Lielirbes baptistu lūgšanu nams, turpināsies veloceliņu izbūve un savu darbu sāks vairākas jaunas ražotnes. 2012.gadā Ventspilī norisināsies starptautiskais mākslas un mecenātisma projekts „Govju parāde 2012”.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Duļbinska,
Ventspils pilsētas Domes Pilsētas mārketinga nodaļas vadītāja
Mob.tālr.: +371 29267990
e-pasts: kristine.dulbinska@ventspils.gov.lv
 

Komentārs par rakstu: Atklāj Ventspils virtuālo vēstniecību

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!