Trešdiena, 22. Maijs, 2024
Emīlija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Gulbenes – Alūksnes bānītis 2012. gadā kursēs kā līdz šim

20.12.2011

Neskatoties uz samazināto valsts finansējumu arī 2012. gadā Gulbenes – Alūksnes bānītis brauks pēc ierastā kustības saraksta.

Tā pat kā iepriekšējā gadā bānītis kursēs katru dienu, pārvadājot pasažierus starp diviem novadu centriem Gulbeni un Alūksni pēc iepriekšējā kustības grafika. Kā līdz šim vilciens no Gulbenes aties plkst. 13:00 un 18:00, savukārt no Alūksnes plkst. 15:25 un 19:55.

 


Neskatoties uz regulārajiem pārvadājumiem, bānītis turpinās svinēt dažādus svētkus un rīkot plašus pasākumus. Sadarbībā ar a/s „Pasažieru vilciens” līdz vasarai reizi mēnesī turpināsies tematiskie sestdienu braucieni. Šogad plašs Ziemassvētku ieskaņas pasākums norisinājās 17. decembrī, kad no Rīgas uz Gulbeni un Papardi devās ap 700 pasažieri. Nākošais pasākums norisināsies 7. janvārī, kad līdztekus braucienam ar pasažieru vilcienu un bānīti, tūristi varēs doties ekskursijā pa Stāmerienu.
Gulbenes – Alūksnes bānītis ir vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu dzelzceļš Baltijas valstīs, kā arī valsts nozīmes kultūras piemineklis.
 

Komentārs par rakstu: Gulbenes – Alūksnes bānītis 2012. gadā kursēs kā līdz šim

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!