Otrdiena, 28. Maijs, 2024
Vilhelms, Vilis
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Brīvdabas muzejs aicina uz Ziemas balli

23.12.2011

Ziemassvētku izskaņā, 26. decembrī no 17.00 līdz 21.00 Brīvdabas muzejs aicina uz Ziemas balli. Kad Ziemassvētki ģimenes lokā aizvadīti, ziemeļnieciski noskaņotus muzeja apmeklētājus, radus un draugus no tuvienes un tālienes gaida Brīvdabas muzeja tradicionālā Ziemas balle, karsti dzērieni un lukturīšu izgaismotas ēkas un takas ziemas vakarā. No 17.00 līdz 21.00 aicinām izbaudīt gaismu rotaļas uz muzeja ēkām.

No17.00 līdz 18.00 pie Vidzemes estrādes ar dziesmām un rotaļām priecēs folkloras kopa „Kokle”, bet no 18.00 līdz 20.00 kājas izlocīt un deju soļus mācīties aicinās „Rīgas danču klubs”.

Hernhūtiešu saiešanas namā darbosies „Svilpaunieku bazāra” keramikas darbnīciņa, bet Nidas dūmistabā notiks sveču liešanu pie Daugmales Jāņa. Mērsraga smēdē liesim laimes un centīsimies ielūkoties nākotnē. Izstāžu zālē rosīsies muzeja amatnieki, bērni un pieaugušie varēs spēlēt senās koka spēles Aldoņa Baldiņa vadībā. Kurzemes mājā veidosim tradicionālos rotājumus.

 

 

Visa pasākuma laikā apmeklētāji varēs vizināties zirga mugurā, sildīties pie ugunskura un baudīt karstu tēju. Ģērbsimies silti un gada izskaņā tiksimies ziemas pasakā!

Brīvdabas muzejs atrodas Brīvības gatvē 440. Ieejas cena 1.50 LVL pieaugušajiem,
1 LVL studentiem, 0.50 LVL skolēniem un pensionāriem, ģimenes biļete 3 LVL (2 pieaugušie un 2-4 bērni līdz 18 gadu vecumam vai viena daudzbērnu ģimene). Pirmskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Dzedule
LEBM Informācijas un izglītības nodaļa
Tālrunis 67994169, e-pasts kristine.dzedule@brivdabasmuzejs.lv

Komentārs par rakstu: Brīvdabas muzejs aicina uz Ziemas balli

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!