Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepāju reklamēs 8 starptautiskās tūrisma izstādēs

16.01.2012

No 2012.gada janvāra līdz pat marta beigām Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies astoņās starptautiskās tūrisma izstādēs, lai reklamētu Liepājas un Kurzemes tūrisma piedāvājumu ārvalstu tūrisma uzņēmējiem un potenciālajiem pilsētas un reģiona viesiem.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja (LRTIB) darbiniece tikko atgriezusies no pirmās 2012.gada starptautiskās tūrisma izstādes VAKANTIEBEURS Ūtrehtā, Nīderlandē. Tā ir galapatērētāju izstāde, kurā Liepāja pilsētas un novada tūrisma iespējas prezentēja Latvijas Kempingu asociācijas stendā. Jāatzīst, ka interese par atpūtas iespējām Baltijas reģionā bija negaidīti liela, īpaši par dabas un velotūrismu, kultūrvēsturisko mantojumu un atpūtu laukos. Nākamā izstāde sekos jau šīs nedēļas nogalē Helsinkos, Somijā.

 

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) sniegtais finansējums dos iespēju piedalīties sešās no astoņām izstādēm stratēģiskajos mērķa tirgos: MATKA Somijā no 19. līdz 22.janvārim, TOUREST Igaunijā no 17. līdz 19.februārim, VIVATUR no 2. līdz 4.martam Lietuvā, ITB Vācijā no 7. līdz 11.martam, MITT Krievijā no 21. līdz 24.martam un TUR Zviedrijā no 22. līdz 25.martam.

Līdzdalību izstādē VAKANTIEBEURS Nīderlandē (11.-15.01.) un BALTTOUR Latvijā (10.-12.02.) finansē LRTIB un Liepājas pašvaldība. Daļu izdevumu, kas saistīti ar starptautisko izstāžu apmeklējumu, plānots atgūt, iesniedzot projektu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projektu konkursa programmā „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”, ko finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Liepājai ir vairāku gadu līdzdalības pieredze starptautiskās tūrisma izstādēs un gadatirgos, kur pilsēta tiek pārstāvēta gan Latvijas tūrisma valsts stendā, gan Kurzemes tūrisma asociācijas stendā.
LRTIB aicina tūrisma nozarē iesaistītos pilsētas un tuvējo novadu uzņēmumus starptautiskajām izstādēm piedāvāt ne vien informatīvos materiālus, bet arī pozicionēt savus produkts vai pakalpojumus piedaloties TAVA Lietuvas un Igaunijas tirgum veidotajā atlaižu akcijā. Līdzdalība akcijā uzņēmējiem ir bez maksas, ja vien tie spēj piedāvāt vismaz 15 % atlaidi pakalpojumiem, kas piemēroti ģimenēm ar bērniem. Plašāka informācija par akciju http://www.tava.gov.lv/lv/tava-aicina-piedavat-atlaizu-kuponus-lietuvas-un-igaunijas-celotajiem .

 

Ieva Hmieļevska
Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja
M+ 371 26596186, T + 371 63421373
www.liepajaturisms.lv
http://twitter.com/liepajaturisms
http://twitter.com/ieva_hmielevska

Komentārs par rakstu: Liepāju reklamēs 8 starptautiskās tūrisma izstādēs

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!