Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Nāc un sporto Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā!

23.01.2012

2012.gada 21. janvārī Uzvaras bulvārī 15 tika atklāts Rīgas Ziemas sporta un atpūtas parks. Tas izveidots ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu, lai pilsētas iedzīvotāji un viesi varētu nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un baudīt ziemas priekus.

Rīgas Ziemas sporta un atpūtas parkā izveidota vairāk nekā kilometru gara distanču slēpošanas trase. Savukārt tie, kuri dod priekšroku slidošanai, vēlāk, kad būs atbilstoši laika apstākļi, proti, iestāsies noturīgs sals, varēs izmantot plašu dabīgā ledus laukumu. Gan slēpošanas trase, gan slidotava apmeklētājiem, kuriem ir savs inventārs, būs pieejama bez maksas, jo pašvaldība parka izveidē šogad ieguldījusi Ls 14 000. Tāpat būs pieejama inventāra noma, nodrošinot ikvienu ar kvalitatīvām slēpēm un slidām, darbosies arī kafejnīca.

 


Jau sestdien parkā sākās “Sportland” ziemas kausa izcīņa slēpošanas sprintā, kas notika divās disciplīnās – 1,2 kilometru slēpošanas sprintā un bērnu slēpojumā, kurš bija puskilometru garš. Atklāšanas pasākumā parkā viesojās arī „Disney” multiplikācijas filmu varoņi, kas sagādāka dažādas aktivitātes un spēles mazajiem apmeklētājiem, atrakcijas organizēja arī Latvijas Gumijlēcēju klubs. Apmeklētāji varēja izbaudīt braucienu suņu pajūgā, kuru vilka haskiji.
Rīgas Ziemas sporta un atpūtas parks izveidots, Rīgas domei sadarbojoties ar “Sportland” un sporta skolu “Arkādija”. Aktuālākā informācija par norisēm parkā būs pieejama interneta vietnē: www.uzvarasparks.lv.

 


Ar Rīgas pašvaldības atbalstu dabīgā ledus slidotavas, ja būs atbilstoši laika apstākļi, darbosies arī pie Sarkandaugavas reģionālā sporta centra, kas atrodas pie bērnu un jauniešu centra “Laimīte” (Sarkandaugavas ielā 24). Patlaban šeit jau ir iespējams slēpot. Sporta centrā būs pieejams arī slēpošanai un slidošanai nepieciešamais inventārs. Sīkāka informācija mājas lapā www.laimite.lv Dabīgā ledus slidotavas būs arī pie Rīgas Anniņmuižas vidusskolas Imantā (Kleistu ielā 14) un pie Rīgas Pļavnieku ģimnāzijas (Andreja Saharova ielā 35).

 


Kontaktinformācija :

Uzvaras bulvāris 15, Rīga
26548353
info@uzvarasparks.lv

Komentārs par rakstu: Nāc un sporto Rīgas ziemas sporta un atpūtas parkā!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!