Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Piedzīvojumu medības Tērvetē 25. februārī

23.01.2012

25. februārī tūrisma portāla www.atputasbazes.lv rīkotā brīvdienu izbrauciena – tūrisma rallija „Muižkungu pēdās Zemgalē” ietvaros Tērvetes dabas parkā no plkst. 11.00 līdz 15.00 notiks īpašs pasākums – „Piedzīvojumu medības Tērvetē”. Šajā dienā doties Tērvetes dabas takās aicināti gan tūrisma rallija dalībnieki, gan ikviens interesents. Par piedzīvojumiem gādās „Mammadaba” un viduslaiku sēta „Niedru lija” no Jaunpils.

Kopā ar „Mammadaba” meža pazinējiem jums būs iespēja piedalīties spēlēs „Pēdu dzinējs” un „Esmu mednieks”, atpazīstot dzīvnieku pēdas un meža dzīvniekus (tiesa, ne gluži dzīvus, bet līdzīgus dzīvajiem). Savukārt „Niedru lija” piedāvās izmēģināt roku cirvja mešanā, kā arī šaut ar viduslaiku medību ieročiem - arbaletu un loku. Ieroči pielāgoti arī bērnu spējām, tātad šajās „medībās” droši var piedalīties jaunā paaudze. Savukārt Meža aptieciņas dārgumus izzināsim kopā ar Dabas rūķi.
Pēc „pēdu dzīšanas” un „medībām” tūrisma rallija dalībniekiem būs iespēja kopā ar Rūķu meiteni pie ugunskura iedzert karstu tēju un baudīt tādu ēdienu, kāds pat kungiem nekad nav galdā celts. Būs silti un garšīgi!

 


25. februārī Tērvetes dabas parkā www.atputasbazes.lv tūrisma rallija dalībniekiem ieeja ir bez maksas, pārējiem – Ls 0,80 (skolēniem, studentiem, pensionāriem); Ls 1,20 ( pieaugušajiem). Tērvetes dabas parks un tūrisma portāls www.atputasbazes.lv aicina izbaudīt jauku sestdienu svaigā gaisā Tērvetes dabas parkā!

www.atputasbazes.lv

Komentārs par rakstu: Piedzīvojumu medības Tērvetē 25. februārī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!