Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Siguldā izrādē ,,Jautrais tandēms”.

26.01.2012

26. februārī plkst. 17.00 Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieris un tautā iemīļotā seriāla „UgunsGrēks” Vadima atveidotājs Jakovs Rafalsons un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Gunta Virkava viesosies Siguldā izrādē ,,Jautrais tandēms”.

Kopā strādājot Latvijas Nacionālajā teātra uzvedumā „Laulāts un brīvs”, aktieri Jakovs Rafalsons un Gunta Virkava tik lieliski saspēlējās, ka nolēma radīt kopdarbu „Jautrais tandēms”. To veido divi komēdiju viencēlieni – „Kā iemācīties vadīt auto neklātienē” un ,,Šis tas par laulības dzīvi”.

 

Franču dramaturga Kloda Fortuno izrāde „Kā iemācīties vadīt auto neklātienē” stāsta par sievieti, kura nolēmusi iemācīties braukt ar auto ...neklātienē! Tikai desmit dienu pašmācība pašas dzīvoklī, un viņa jau ir apņēmusies vadīt auto aizvērtām acīm! Vai tiešām tam var ticēt?!

Vienā no populārākajiem itāļu dramaturga Dario Fo skatuves darbiem ,,Šis tas par laulības dzīvi” tiek izspēlētas laulības dzīves ainas par vīrieša un sievietes attiecībām, kad kopā jau nodzīvots ne viens vien gadu desmits. Tā ir ugunīga komēdija par brīvajām attiecībām un īstu mīlu, kuru caurstrāvo ekspresija, greizsirdība un kaislības. Skatītājiem būs ne tikai jāvēro izrāde, bet arī jādarbojas tajā līdzi.

 

Abi vienlīdz spožie aktieri – Gunta Virkava un Jakovs Rafalsons nospēlējuši neskaitāmas lomas uz savu teātru skatuvēm. Aktieriem ir arī pamatīga kino un televīzijas pieredze. Populārie aktieri satikās televīzijas raidījumā „Krodziņā pie Paula”, un no šī brīža sākās viņu spilgtais, dzīvespriecīgais un radošais Jautrais Tandēms.

 

* Kur: Siguldas pilsētas kultūras namā (Pils ielā 10)
* Pilsēta: Sigulda
* Kad: 26.02.2012
* Cikos: 17:00
* Ieejas maksa: nav norādīta
* Kontaktpersona: Dace Pleša, tel. 67970814

Komentārs par rakstu: Siguldā izrādē ,,Jautrais tandēms”.

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!