Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Modernā baleta viencēlienu vakars „Diptihs”

26.01.2012

3. martā plkst. 19.00 Siguldas pilsētas kultūras namā viesosies vienīgais modernā baleta teātris Latvijā - Indras Reinholdes kamerbalets. Spilgtā un savdabīgā horeogrāfija, kā arī emocionāli piesātinātā jauno dejotāju skatuves valoda aicinās skatītāju ļauties līdzpārdzīvojumam un izbaudīt dejas mākslas maģiju.

Baleta viencēlienu vakarā „Diptihs” piedalīsies Latvijas Nacionālās operas baleta mākslinieki Baiba Beitika un Antons Freimanis.

Programmā: modernā baleta viencēlieni Indras Reinholdes horeogrāfijā:
„Tabula rasa” – L.van Bēthovena, A.Pērta, K.de Sermizī, A.Vivaldi mūzika.
Stāsts par harmonisku attiecību neiespējamību, par ilūziju, ka būšana divatā glābs no vientulības. Izrādē mijas divas savstarpēji kontrastējošas tēmas – cilvēka dzīves drāma ar viņa centieniem, cīņu, nepiepildītām cerībām un savstarpējo attiecību samezglojumiem, un iedomāta, ideāla sapņu pasaule, kur valda harmonija, miers un prieks par pasaules skaistumu.

 

„Klaunu dienasgrāmatas” - Groteska kolāža, A.Šnitkes mūzika.
Izrāde veidota izteikti teatrālā tēlainībā, kur groteski sakāpinātā veidolā atspoguļojas pasaule. Pus nopietni, nedaudz ironiski skatoties uz dzīves parādībām, tiek izstāstīti pieci dažādi stāsti par prieku, skumjām, radošu degsmi, mīlestību, cerībām un vilšanos.

Indras Reinholdes kamerbalets ir jauns modernā baleta teātris, radošu domubiedru grupa ar savdabīgu horeogrāfisko rokrakstu. Kolektīva kodolu veido profesionāli baleta mākslinieki ar Rīgas horeogrāfijas vidusskolas izglītību. Dejas valodā atspoguļot visplašāko cilvēcisko emociju gammu, uzrunāt skatītāju ar saprotamu stāstu, kas spēj raisīt līdzpārdzīvojumu – tāds ir kamerbaleta radošās darbības mērķis.

 

Indra Reinholde - kamerbaleta mākslinieciskā vadītāja, starptautiskā Maijas Pļiseckas baleta konkursa laureāte, baletmeistare ar piecpadsmit gadu pieredzi modernā baleta žanrā, četrpadsmit baletu autore, iestudējusi savus darbus tādos pazīstamos baleta teātros kā Marijas teātris Sanktpēterburgā, teātris „Krievu balets” Maskavā, Jekaterinburgas Dejas teātrī un citur.

Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu Paradīze kasēs visā Latvijā, http://www.bilesuparadize.lv, kā arī Siguldas pilsētas kultūras namā, darba dienās no plkst. 10.00 līdz 18.00.
Biļešu cena 3,00 -5,00 Ls, ar ID karti tiek piemērota atlaide 1,00 Ls.

Papildus informācijai: http://www.kamerbalets.wordpress.com

Komentārs par rakstu: Modernā baleta viencēlienu vakars „Diptihs”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!