Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmalā atdzimst kabarē

31.01.2012

Pati viesnīca „Jūrmala”, tagadējā viesnīca „Hotel Jūrmala Spa”, kura atrodas Jūrmalas pašā centrā, Jomas ielā, 70-tajos un 80-tajos gados bija viena no populārākajām viesnīcām ne tikai Jūrmalā, bet visā Padomju Savienībā. Viesnīcas restorānā „Jūrmala” 80-to gadu sākumā notika kabarē šovi, kuri savu popularitāti bija iemantojuši ne tikai Jūrmalnieku vidū, bet arī ārpus Jūrmalas. Vietas uz kabarē cilvēki rezervēja jau mēnešiem iepriekš, lai tikai redzētu šo izslavēto šovu.

„Hotel Jūrmala Spa” vēlas atjaunot šo lielisko tradīciju, atdzīvināt restorānā „Jūrmala” kabarē šovus un sniegt saviem viesiem patiesu baudījumu. Kabarē būs ne tikai papildus iespēja atpūsties Jūrmalā pašiem jūrmalniekiem, bet, protams, arī Jūrmalas viesiem. Tas lieliski papildinās Jūrmalas dzīvi ziemā. Restorānā „Jūrmala” pirmais kabarē pasākums notiks jau 25.februārī.

 

Šovprogrammu nodrošinās „Spirit Show” - Latvijā viena no slavenākajām kabarē un šova deju grupām, kura koncertējusi uz daudziem kruīza kuģiem, daudzu viesnīcu variete teātros un restorānos, uzņēmumu un kompāniju prezentācijās, koncertos, svētkos, atpūtas pasākumos Latvijā un daudzviet citur visā pasaulē. Piedalījušies arī populārajos "Sapņu fabrikas" kabarē šovos. Katru reizi citi, neatkārtojami šovi un pārsteigumi. Kabarē atklāšanas pasākumā , 25.februārī, dziedās maģiskās balss īpašniece Diāna Pīrāgs.

 

Sīkāka informācija par kabarē – www.hoteljurmala.com

Komentārs par rakstu: Jūrmalā atdzimst kabarē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!