Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ik mēnesi 5000 dalībnieku pievienojas BalticMiles, izmantojot planšetdatorus

03.02.2012

Šī gada janvārī 5000 jaunu dalībnieku Latvijā pievienojušies daudzpartneru lojalitātes programmai BalticMiles, izmantojot planšetdatorus. Gabi Kols (Gabi Kool), BalticMiles izpilddirektors: “Planšetdatoru izmantošana pašlaik ir ļoti populāra visā pasaulē. Tas ir arī izplatīts veids, kā pieteikties BalticMiles lojalitātes programmai.”

Šī gada janvārī BalticMiles programmai bija jau 500 000 dalībnieku, galvenokārt no Baltijas reģiona, Skandināvijas un Krievijas.


Daudzpartneru lojalitātes programmu BalticMiles izveidoja airBaltic, kas bija pirmā aviokompānija Eiropā, kura 2010.gadā apņēmās piedāvāt Apple iPad planšetdatorus izklaidei lidojuma laikā.


BalticMiles ir pirmā daudzpartneru lojalitātes programma Baltijas valstīs. Tā tika atklāta 2009.gada oktobrī. BalticMiles piedāvā dažādus veidus, kā pelnīt punktusvairāk nekā 11000 vietās visā pasaulē – lidojumos, ceļojumos, viesnīcās, auto nomās, restorānos, skaistumkopšanas un SPA pakalpojumos, veselības aprūpes, telekomunikāciju un finanšu pakalpojumos, kā arī iepārkoties BalticMiles interneta veikalā, kurš piedāvā vairāk nekā 400 starptautiskus zīmolus. Sakrātos punktus iespējams tērēt bezmaksas aviobiļetēm, brīvā laika pavadīšanas aktivitātēm un piedzīvojumiem, lejuplādējot mūziku vai izvēloties preces no vairāk nekā 3000 preču plašā klāsta, kas ir pieejams http://www.balticmiles.com/ interneta vietnē. BalticMiles programma piedāvā arī iespēju ziedot punktus dažādiem labdarības projektiem.


Ērtākais veids, kā pieteikties BalticMiles programmai, ir, reģistrējoties tīmekļa vietnē http://www.balticmiles.com/ vai aizpildot pieteikuma veidlapu pie jebkura BalticMiles sadarbības partnera ( arī www.atputasbazes.lv ).

Komentārs par rakstu: Ik mēnesi 5000 dalībnieku pievienojas BalticMiles, izmantojot planšetdatorus

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!