Svētdiena, 21. Jūlijs, 2024
Meldra, Meldris, Melisa
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Vidzemes tūrisma asociācija gatavojas „Balttour 2012”

03.02.2012

Apceļo savu dzimto zemi! Apceļo Vidzemi!” – tādu devīzi šogad pauž Vidzemes tūrisma asociācija, gatavojoties gaidītājiem tūrisma svētkiem – starptautiskajai tūrisma izstādei „Balttour 2012”.

Šogad Vidzemes tūrisma asociācijas stends pārsteigs ar daudzveidību un apmeklētājiem interesantām atraktivitātēm, ieturot latvisku un Vidzemei raksturīgu stilu un noskaņu. Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja saņemt jauno, ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru izdoto, Vidzemes tūrisma karti, kurā iekļauti vairāki brīvdienu maršruti Vidzemes iepazīšanai un apceļošanai gan individuāli, tā arī ģimenēm ar bērniem, kā arī iepazīties ar jauno Vidzemes tūrisma asociācijas ilustratīvo karti – stendu. Ikviens apmeklētājs tiks iepazīstināts ar aktuālāko un interesantāko Vidzemes tūrisma piedāvājumu, piedāvājot dažādus materiālus katra gaumei un interesēm, kā arī piedaloties loterijās. Izstādē darbosies arī izglītības iestāžu pārstāvji - Ogres Valsts tehnikuma audzēkņi un Vidzemes Augstskolas studenti, veicot aptaujas par tūrisma nozari.

 

Vidzemes tūrisma asociācijas stendā apmeklētājiem būs ne tikai iespēja iepazīties ar tūrisma piedāvājumu, bet arī līdzdarboties un iesaistoties sagatavotajās aktivitātēs visās izstādes dienās:
„Saviļņojošās Vidzemes” pārstāvji iepriecinās ar radošām darbnīcām bērniem un vecākiem, dažādu jūras velšu un gardumu degustācijām, kā arī Franču pavārmākslas skolas prezentāciju, kultūras grupas uzstāšanos un Minhauzena Jakobīnes nostāstiem. Vidzemes augstienes pārstāvji pārsteigs ar atraktīviem jautājumiem, uzdevumiem, kā arī Cesvaines pils meistarklasi un daudzveidīgām degustācijām. Varam pačukstēt, ka izstādē būšot sastopams arī balts runcis no Vecpiebalgas puses. Vidzemes stenda apmeklētājus gaidīs Smiltenes puses „Donās” ceptas maizītes un „Valmiermuižas” alus baudīšana, taču „Vēverīšu” saimniece apmācīs tautiskās jostas aušanā, iesaistot ikvienu – gan lielu, gan mazu, aicinot piedalīties rekorda "Garākā tautiskā josta" uzstādīšanā. Vidzemes tūrisma asociācijas stendā darbosies arī Turaidas muzejrezervāta pārstāvji, un izstādes laikā notiks jaunā Turaidas muzejrezervāta ceļveža prezentācija.

 

Taču tas nebūt nav viss - par citiem pārsteigumiem uzzināsiet apmeklējot Vidzemes tūrisma asociācijas stendu izstādes laikā!

 

Informāciju sagatavoja:
Anna Kupče
VTA biroja vadītāja
+371 29756327

Komentārs par rakstu: Vidzemes tūrisma asociācija gatavojas „Balttour 2012”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!