Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Turaidas muzejrezervāts piedalīsies tūrisma izstādē „Balttour 2012”

09.02.2012

Turaidas muzejrezervāts, kura piedāvājums, jaunumi un aktivitātes interesē ne tikai Latvijas iedzīvotājus, bet arī ārvalstu tūristus visā plašajā pasaulē, 10.- 12. februārī kā katru gadu piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2012” Rīgā Ķīpsalas izstāžu centrā.

Šogad Turaidas muzejrezervāts par plašo vasaras sezonas piedāvājumu un aktualitātēm izstādē stāstīs Vidzemes tūrisma asociācijas stendā, tādējādi akcentējot Turaidas vietu Vidzemes kultūrvēsturiskā novada kontekstā. Izstādē tiekoties ar Turaidas muzejrezervāta speciālistiem, būs iespēja iegūt izsmeļošu informāciju par muzejrezervāta 38 ekspozīcijām, kas vēsta par Turaidas vēsturiskā centra notikumiem tūkstošgades ritējumā, ēkām-pieminekļiem, kā arī papildpiedāvājumu – izglītojošajām programmām, pasākumiem 2012. gadā, kā arī citām iespējām saturīgi pavadīt laiku Turaidas vēsturiskajā centrā. Ikviens varēs piedalīties interaktīvā spēlē par Turaidas vēsturisko centru un izmēģināt laimi loterijā, kā arī iepazīties ar tikko izdoto bagātīgi ilustrēto Turaidas muzejrezervāta ceļvedi.

 

10. februārī plkst. 13.30 starptautiskās tūrisma izstādes „Balttour 2012” ietvaros uz lielās skatuves notiks grāmatas „Turaidas vēsturiskais centrs. Ceļvedis. Turaidas muzejrezervāts” prezentācija, kuras laikā Turaidas muzejrezervāta direktore Anna Jurkāne iepazīstinās ar Turaidas muzejrezervāta plašo piedāvājumu un, piedaloties Hāgenskalna muzikantiem, tiks izstāstīti pieci emocionāli stāsti par Turaidas vēsturisko centru.

 

Kopumā tūrisma izstādē “Balttour” varēs apskatīt vairāk nekā 255 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ne tikai Turaidas muzejrezervāts, bet arī ap 650 tūrisma uzņēmumu no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Turcijas, Somijas, Krievijas, Ukrainas, Ēģiptes, Itālijas, Japānas, Spānijas, Etiopijas, Apvienotajiem Arābu Emirātiem un citām tikpat kolorītām valstīm. Izstāde notiks divās tematiskās hallēs ''Apceļo Latviju!'' un ''Atklāj pasauli!'', tādējādi akcentējot plašo Latvijas novadu piedāvājumu, kas kvalitātes, radošuma un satura ziņā ir līdzvērtīgs citu zemju tūrisma iespēju piedāvājumam.

 

Anda Skuja
TMR Izglītojošā darba un komunikācijas daļas vadītāja
Tālr. 26572142

Komentārs par rakstu: Turaidas muzejrezervāts piedalīsies tūrisma izstādē „Balttour 2012”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!