Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ēnu dienā ekskursija Dailes teātrī

14.02.2012

15. februārī, kad visā Latvijā notiks Junior Achievement – Latvija rīkotā Ēnu diena, daudzi skolēni no visas Latvijas sekos izvēlēto profesiju pārstāvjiem arī Dailes teātrī.

Kopumā mājas lapā www.enudiena.lv Dailes teātra aktieri un darbinieki saņēmuši vairāk kā 700 pieteikumu gan no Rīgas, gan visas Latvijas skolēniem. Tā kā šādu skolēnu skaitu vienlaikus uzņemt teātrī nav iespējams, tad izvēlētas 67 ēnas, kas sekos Dailes teātra direktoram Andrim Vītolam, aktieriem Initai Dzelmei, Ērikai Eglijai, Ilze Ķuzulei-Skrastiņai, Sarmītei Rubulei, Gintam Andžānam, Artūram Dīcim, Laurim Dzelzītim, Dainim Grūbem, Mārtiņam Počam, Kristapam Rasimam, Artim Robežniekam, Aldim Siliņam, režisoriem Mihailam Gruzdovam un Regnāram Vaivaram, scenogrāfei Ievai Kauliņai, rekvizitoriem, izrāžu vadītājām, frizierēm - grimētājām, šuvējiem, suflierēm, mārketinga un reklāmas daļas, grāmatvedības, skatītāju apkalpošanas daļas un izrāžu nodrošināšanas daļas darbiniekiem, māksliniecēm dekoratorēm, projektu koordinatorei, vadības asistentei, videografikas māksliniecei, gaismu operatoram un skaņu operatoram.

 

Skolēniem būs iespēja ne tikai iepazīties ar izvēlēto profesiju specifiku, bet arī doties ekskursijā pa Dailes teātri, noklausīties Latvijas Kara muzeja speciālista Kārļa Dambīša stāstījumu par vēsturiskajiem pagrieziena punktiem, kas saistīti ar Raimonda Staprāna dokumentāldrāmā „Gūsteknis pilī” atainotajiem notikumiem, kā arī noskatīties izrādi „Gūsteknis pilī”.

 

Informāciju sagatavoja
Liene Jakovļeva
Dailes teātra sabiedrisko attiecību vadītāja
67270424, 26322111
liene@dailesteatris.lv

Komentārs par rakstu: Ēnu dienā ekskursija Dailes teātrī

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!