Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Izdots buklets „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem”

14.02.2012

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs sadarbībā ar Zemgales tūrisma asociāciju un pieciem vietējiem uzņēmējiem izdevis jaunu tūrisma bukletu „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem”. Bukletā iekļauts 70km garš maršruts, kas ietver sešus pieturas punktus - Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torni, kaziņu saimniecību „Līcīši”, mini zoo „Zemgales poniji”, atrakciju parku „Labirinti”, trusīšu pilsētiņu „Pilsmuižkungi” (apskatāma no 1.maija), kafejnīcu un atrakciju parku „Zemnieka cienasts”.

Brīvdienu maršruts īpaši saistošs būs ģimenēm ar bērniem - tas dažādos aizraujošos veidos aicina izbaudīt Zemgales lauku labumus. Svaigs gaiss, dzīvā daba, veselīga maltīte un jautri pavadīts laiks kopā ar savējiem – tās ir lietas, kas raksturo jauno maršrutu.

No 2012.gada 1.maija līdz 28. oktobrim brīvdienu maršruta ietvaros tiks organizēta akcija, kuras dalībnieki piedalīsies balvu izlozē. 2012.gada 31.oktobrī tiks izlozēti 5 lauku labumu komplekti. Lai piedalītos akcijā, jāapmeklē visas sešas bukletā atzīmētās vietas un jāsakrāj īpašie zīmodziņi no katra objekta. Jāaizpilda bukletā iekļautā anketa un jāatstāj vietā, kas tika apmeklēta pēdējā.

 

Brīvdienu maršruts pa Zemgales laukiem pirmoreiz tika prezentēts šā gada 10.februārī, starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2012”. Šobrīd tie ir pieejami visos maršrutā iekļautajos objektos.

Sīkāka informācija par maršrutu pieejama Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā, Akadēmijas ielā 1, Jelgavā, tālr. 63005445, tic@tornis.jelgava.lv, www.tornis.jelgava.lv.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
 

Komentārs par rakstu: Izdots buklets „Brīvdienu maršruts uz Zemgales laukiem”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!