Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmala jau 9. gadu pēc kārtas saņems prestižu Krievijas tūrisma portāla balvu

14.02.2012

Kopš 2003.gada, kad vadošais Krievijas tūrisma portāls www.travel.ru iedibināja nominācijas dažādās tūrisma kategorijās „Zvaigzne Travel.ru” (Zvezda Travel.ru), kuru piešķir pēc portāla lietotāju - balsotāju aptaujām, kā Labākais Baltijas jūras reģiona kūrorts atzīta Jūrmala. Šī tradīcija nav lauzta arī šogad un „Labākais Baltijas jūras kūrorts 2011” titulu saņem Jūrmalas kūrortpilsēta.

2012.gada martā, kad kūrortpilsēta ar savu stendu piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē „MITT 2012” Maskavā, Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji saņems Krievijas tūrisma portāla www.travel.ru prestižo balvu kā labākais Baltijas jūras kūrorts. Apbalvojums Jūrmalai piešķirts sīvā konkurencē ar citiem lieliem Baltijas jūras reģiona kūrortiem, Vācijā, Skandināvijā, Krievijā un Baltijas valstīs. Baltijas labākā kūrorta titulu Jūrmala saņem jau devīto gadu.

 

Tas, ka Jūrmala atkārtoti iegūst Baltijas jūras labākā kūrorta titulu ir labs apliecinājums tam, ka Jūrmalas pilsētas domes un tūrisma uzņēmēju kopīgais darbs ir vērsts pareizajā virzienā un ceļotāji no Krievijas ir ar savu balsojumu ir atzinīgi novērtējuši mūsu pūliņus nemitīgā pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā un jaunu piedāvājumu izstrādē.

 

Tūrisma un ceļojumu portālu Travel.ru apmeklē vidēji 10 000 interesentu diennaktī, – 70% no tiem ir Krievijas iedzīvotāji.


Gunta Ušpele
Tūrisma un ārējo sakaru nodaļas vadītāja
 

Komentārs par rakstu: Jūrmala jau 9. gadu pēc kārtas saņems prestižu Krievijas tūrisma portāla balvu

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!