Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Burton Rookie Tour” slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”

17.02.2012

Svētdien, 19. februārī, slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” notiks sacensības „Burton Rookie Tour”. Tas vienlaicīgi būs arī Ride In Baltics Tour ceturtais no sešiem posmiem, līdz ar to paredzams, ka ieradīsies daudz braucēju arī no Igaunijas un Lietuvas.

Ik gadu augstas kvalitātes pasākumā kompānija „Burton” noskaidro labākos jaunos talantus no tuvas un tālas apkārtnes. Šogad papildus jauniešu grupām būs arī 18+ jeb Open grupa, līdz ar to visi bez vecuma ierobežojumiem varēs cīnīties par Ride In Baltics tūres ranga punktiem!

Programma:
• 10:00 reģistrācija;
• 11:00 sacensību sākums;
• 16:00 apbalvošana.

Pasākumu organizē Sniegaklubs.lv un Ride In Baltics. Atbalsta: Burton, Monster Energy, Baltic Snowpark Agency, Anon, Red, „Lemberga hūte”, Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Atgādinām, ka sestdien, 18. februārī, notiks „Latvijas kauss snovbordā un frīstaila slēpošanā „Lemberga hūtē””. Šis pasākums noteikti izcelsies ar kvalitāti un aizraujošām cīņām par Latvijas kausu, ko būs sarūpējusi Latvijas Slēpošanas savienība, kā arī naudas balvām no Aivara Lemberga, naudas balvu fonds Ls 1500.

Tiekamies vienā no trakākajām un neaizmirstamākajām nedēļas nogalēm 2011./12. gada sezonā, kur ikvienu interesentu gaidīs neaizmirstams šovs!


Informāciju sagatavoja
Jānis Jansons
+371 26140420
janis@rideinbaltics.eu
www.rideinbaltics.eu

Raitis Roze
+371 28458018
raitis@ocventspils.lv
www.ocventspils.lv

Komentārs par rakstu: Burton Rookie Tour” slēpošanas kalnā „Lemberga hūte”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!