Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ciemošanos Valmierā iekļauj vasaras atpūtas plānos!

20.02.2012

Starptautiskās tūrisma izstādes "Balttour 2012" laikā 10. - 12. februārī Valmieras pilsētas, kā arī Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu kopīgajā stendā tika veikta aptauja par piemērotāko Valmieras suvenīru, kā arī Valmieras atpazīstamību.

Valmieras Tūrisma informācijas centra apkopotās anketas liecina, ka visvairāk Valmieras vārds apmeklētājiem saistās ar uzņēmumu "Valmieras piens", "Valmiermuižas alu", "Valmieras Drāmas teātri", "Vidzemes Augtsskolu", kā arī, - Sv. Sīmaņa baznīcu un Gauju.

 

 

Uz jautājumu, vai tuvākajā laikā tiek plānots ciemoties Valmierā, lielākā daļa stenda apmeklētāju atzina, ka labprāt dotos ekskursijā jau šovasar, atklājot, ka Valmierā viesojušies pēdējo divu gadu laikā gan darba darīšanās, gan ciemojoties pie radiem, gan apmeklējot dažādus pasākumus Valmieras pilsētā. Vislielāko interesi par Valmieras puses piedāvājumu izrādījuši pamatā rīdzinieki un galvaspilsētas tuvākās apkārtnes iedzīvotāji.

 

 

Jau ziņots, ka Valmieras un tuvākās apkārtnes novadu apvienotajā stendā tika prezentēti trīs jauni kulinārā tūrisma maršruti Valmierā un tās apkārtnē - „Izsmalcinātam baudījumam”, „Īsteni lauku labumi” un „Gardēža laboratorijas”. Pateicoties Valmieras puses uzņēmēju atsaucībai, gardēžu maršrutos piedāvāto izstādes laikā bija iespējams arī izgaršot.

 

Anita Deigele
Valmieras Tūrisma informācijas centrs
T. 64207177

Komentārs par rakstu: Ciemošanos Valmierā iekļauj vasaras atpūtas plānos!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!