Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jūrmala prezentēs sevi Eiropas lielākajā tūrisma izstādē ITB 2012 Berlīnē

22.02.2012

Š.g. 7. – 11. .martā Jūrmalas pilsētas dome piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē “ITB 2012” Berlīnē, Vācijā, kur pāstāvēs Jūrmalu Latvijas stendā.

Izstādes laikā Jūrmala piedāvās informāciju par Jūrmalas naktsmītnēm, apskates objektiem, ārstniecību un SPA, kuras vācu tūristi izmanto ļoti plaši, par aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velomaršrutiem un ūdenssporta iespējām, informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā, kā arī visiem interresntiem būs pieejama jaunā Jūrmalas tūrisma brošūra „Jūrmala 2012” vācu valodā.

Pašlaik tūristi no Vācijas Jūrmalā sastāda aptuveni 3% no kopējā skaita, un pavadot laiku Jūrmalā tie galvenokārt apmeklē pilsētas kultūras iestādes, izmanto SPA un ārstniecības piedāvājumu, kā arī apmeklē dabas tūrisma objektus, tādus kā Ragakāpas dabas parks, Ķemeru nacionālais parks u.c.

 

Jūrmala tūrisma izstādē ITB ir piedalījusies jau iepriekš un sevi reklamējusi Vācijas tirgū arī citos tūrisma gadatirgos kā „REISEN 2010” Hamburgā un darījumu tūrisma izstādē „IMEX 2011” Frankfurtē. Jau iepriekš izstāžu laikā bija novērojama liela interese par Jūrmalu un Latviju kopumā, kura Vācijas tūristiem šķita ļoti pieejama nokļūšanas ziņā un ar ļoti plašu un daudzveidīgu tūrisma piedāvājumu visdažādākajām ceļotāju gaumēm.

 

Tūrisma izstāde ITB ir lielākā Eiropā notiekošā tūrisma izstāde, kurā piedalās vairāk nekā 11 000 dalībnieku no visām pasaules valstīm, un kuras apmeklētāju skaits sasniedz 180 000. Arī šogad Latvijas stends tradicionāli atradīsies Skandināvijas valstu hallē Nr. 18 ar stenda numuru 126A. Stenda apmeklētājiem būs iespēja piedalīties balvu izlozē, atbildot uz jautājumiem pēc Tūrisma attīstības valsts aģentūras video „Asa un Hakon” noskatīšanās. Esiet laipni gaidīti Latvijas stendā!

 

Jūrmalas pilsētas dome piedalās tūrisma izstādē saskaņā ar Jūrmalas pilsētas domes un Tūrisma attīstības valsts aģentūras 2011.gada 4.novembra noslēgto Vienošanos par atbalsta saņemšanu Nr.2011-24(JPD reģ.Nr.1.1-16/878) un 2012.gada 05.janvārī Jūrmalas pilsētas domes un LIAA noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-12-0824 par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/11/32/011 „Jūrmalas un Latvijas kūrortpilsētu dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos”, no Eiropas Reģionālās attīstības fonda tiek segti pārējie ar komandējumu saistītie izdevumi 50% apmērā. Projekts tiek īstenots apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

Komentārs par rakstu: Jūrmala prezentēs sevi Eiropas lielākajā tūrisma izstādē ITB 2012 Berlīnē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!