Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

1000 ventu saņem www.visitventspils.com prognožu spēles uzvarētājs Elvijs Ikše

22.02.2012

Trešdien, 22.februārī, savu balvu - 1000 ventu - Tūrisma informācijas centrā saņēma „Eirodziesmas 2012” prognožu spēles, kurā bija iespējams piedalīties, apmeklējot Ventspils virtuālo vēstniecību www.visitventspils.com uzvarētājs Elvijs Ikše. Viņa prognoze bija vistuvākā „Eirodziesmas 2012” superfināla rezultātiem - pareizi prognozētā 2.vieta, apgrieztā secībā prognozētas 1. un 3.vieta.

Balvu Elvijam pasniedza Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Didzis Ošenieks, kurš novēlēja uzvarētājam daudz patīkamu brīžu Ventspils tūrisma un atpūtas objektos, kuros par ventiem var saņemt līdz pat 100% lielas atlaides. Kā izrādās veiksmīgais Ventspils Augstskolas 2. kursa students jau iepriekš iepazinies ar Ventspils virtuālo vēstniecību un izpētījis gan ventu pelnīšanas, gan tērēšanas iespējas. Pirmo viņš plāno apmeklēt ūdens piedzīvojuma parka SPA kompleksu.

 

Kā jau iepriekš ziņots, par „Eirodziesmas 2012” prognožu konkursa dalībnieku varēja kļūt katrs portāla www.visitventspils.com lietotājs, kurš reģistrējās portālā ar kādu no saviem sociālo tīklu kontu pasēm portālos www.draugiem.lv, www.facebook.com, www.twitter.com.

 

Interese par Ventspils ventiem joprojām ir liela. Tā piemēram, tūrisma izstādē „Balttour 2012” Rīgā, Ventspils virtuālajā vēstniecībā reģistrējās vairāk kā 400 cilvēku. Apmēram puse no viņiem nopelnītos ventus vēlējās izņemt turpat, bet citi solījās ventus izņemt Ventspils Tūrisma informācijas centrā, jo plāno vasarā apmeklēt kādu no krāšņajiem pasākumiem – Govju parādi, Jūras svētku vai Pilsētas svētkus.

 

Līdz ar sniegu un slēpošanas sezonas sākšanos, populārākā ventu tērēšanas vieta ir slēpošanas kalns „Lemberga hūte”. Tur pagājušajā nedēļā 145 cilvēki tērējuši gandrīz 8,5 tūkstošus ventu. Joprojām ir interese par Ūdens piedzīvojumu parku un Ledus halli. Šobrīd apgrozībā ir vairāk kā 8 milj. ventu. No tiem gandrīz 300 000 jau atgriezušies Tūrisma informācijas centrā.

Komentārs par rakstu: 1000 ventu saņem www.visitventspils.com prognožu spēles uzvarētājs Elvijs Ikše

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!