Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Turpinās Valmieras un apkārtnes tūrisma stratēģijas izstrāde

28.02.2012

Trešdien, 22. februārī, Valmieras muzejā kārtējā sanāksmē pulcējās Valmieras un apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes dalībnieki, lai turpinātu darbu pie tūrisma stratēģijas izstrādes.

Lai noteiktu Valmieras un apkārtnes tūrisma stratēģijas galvenās prioritātes, tūrisma uzņēmēji, speciālisti un eksperti darba grupās vērtēja Valmieras un tās apkārtnes tūrisma potenciālu un iespējas. Diskusijās dominēja tādas nišas kā gardēžu un pasākumu tūrisms, kā arī iepirkšanās, ūdens un darījumu tūrisms.

Plānots, ka Valmieras un apkārtnes tūrisma attīstības stratēģijas izstrāde ar reģionālo tūrisma konferenci noslēgsies aprīļa sākumā. Līdz tam uzņēmēji un speciālisti tiksies vēl vairākās izstrādes sanāksmēs, kā arī ar stratēģiju tiks iepazīstinātas dažādas interešu grupas un sabiedrība.

 

 

Jau ziņots, ka Valmieras pilsētas un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome ir Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas un citu novadu tūrisma nozares speciālistu un vietējo uzņēmēju padome, kas izveidota 2010. gada novembrī ar mērķi sekmēt Valmieras pilsētas un apkārtnes novadu konkurētspēju kā vietējā un reģionālā, tā arī nacionālā un starptautiskā mērogā. Valmieras un tās apkārtnes tūrisma stratēģijas izstrāde uzsākta pagājušā gada rudenī.

 

 

Anita Deigele
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas
Tūrisma informācijas centra konsultante

Komentārs par rakstu: Turpinās Valmieras un apkārtnes tūrisma stratēģijas izstrāde

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!