Pirmdiena, 15. Aprīlis, 2024
Gastons, Aelita
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Gaujas nacionālo parku popularizēs tūrisma kontaktbiržā Polijā

02.03.2012

Cēsu un Siguldas tūrisma speciālisti 5.martā piedalās starptautiskajā tūrisma kontaktbiržā "PTM" Varšavā (Polija), lai popularizētu Gaujas nacionālo parku.

Šis tūrisma gadatirgus ir koncentrēts uz Polijas izejošo tūrismu un to organizē starptautiska tūrisma tūrisma žurnāla „TTG Poland” izdevēji. Pasākums tiek organizēts kopš 2009.gada, un tā mērķis ir dot iespēju klātienē veikt individuālas sarunas un veidot savstarpējos kontaktus ar tām vietējām tūrisma aģentūrām un operatoriem, kuri Polijas iedzīvotājiem piedāvā braucienus uz ārzemēm. Šoreiz Polijas tūrisma profesionāļiem un citiem interesentiem kā viens no Latvijas atpūtas un ceļojuma galamērķiem tiks piedāvāts Gaujas nacionālais parks.

 

Jau ziņots, ka sešas pašvaldības, Amatas, Cēsu, Līgatnes, Siguldas, Pārgaujas un Valmieras, kā arī Dabas aizsardzības pārvalde parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbību tūrisma nozarē un Gaujas Nacionālā parka teritorijas kā tūrisma galamērķa attīstību. Jau tapis jauns tūristu ceļvedis par Gaujas NP, kas vairākās valodās tiks prezentēts izstādes apmeklētājiem, un atraktīvs stends.

 

Gaujas NP ir viens no senākajiem un atpazīstamākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem, ko gadā apmeklē vairāk nekā miljons tūristu. Tomēr, lai parka teritorijā palielinātu tūristu uzturēšanās laiku un pilnvērtīgi izmantotu tā potenciālu, starptautiskajos tirgos nepieciešams kopīgi popularizēt šo daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, vienlīdzīgi akcentējot ne tikai pilsētas, bet arī lauku teritorijas.

 

Kopumā Gaujas Nacionālais parks šajā gadā tiks prezentēts 12 starptautiskās izstādēs. Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.Daiga Janševska
Cēsu Kultūras un Tūrisma centra
sabiedrisko attiecību speciāliste
tālr.64127636;28342115
e-pasts: daiga.jansevska@cesis.lv
www.cesis.lv

Komentārs par rakstu: Gaujas nacionālo parku popularizēs tūrisma kontaktbiržā Polijā

Ainārs
02.03.2012 15:18:48
GNP man patīk tur ir laba aura
Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!