Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Jauns tūrisma birojs Baldonē

10.03.2012

Esiet sveicināti visi, kas ceļo, kādreiz ceļojuši vai plāno to darīt. Ar padarīta darba sajūtu varam teikt, ka Baldones novada uzņēmēju pulkam piebiedrojies vēl viens. Tagad baldoniešiem būs savs tūrisma birojs. Firma radīta ar mērķi piedāvāt plašas ceļošanas iespējas, kā arī atbalstīt tūrisma attīstību Baldones novadā. Jau šogad gaidāmi uzlabojumi vietējā tūrisma jomā, kas varētu iepriecināt gan vietējos iedzīvotājus, gan novada ciemiņus.

Viens no galvenajiem TB „Baldones ceļotājs” SIA uzdevumiem ir tūrisma pakalpojumus padarīt pieejamākus un kvalitatīvākus Baldones novada un daļēji apkārtesošo novadu iedzīvotājiem. Savukārt Baldones iedzīvotājiem jau tagad varam garantēt, ka Jūs varat noslēgt līgumu un saņemt informāciju par mūsu ceļojumiem neizejot no mājas. Tāpat arī Jūsu ceļojuma sākumpunkts tagad biežāk būs Baldone nevis Rīga.

 

Ne visās jomās esam lieli speciālisti, bet vienmēr centīsimies palīdzēt. Reizē ar Jūsu netipiskiem pieprasījumiem augs arī mūsu kompetence.

Tūrisma firmas bieži nelabprāt sniedz konsultācijas pa telefonu par vispārīgiem tūrisma jautājumiem. Mums varat zvanīt par jebkuru Jums aktuālu jautājumu tūrisma jomā, telefona zvans nemaksās neko. Palīdzēsim, gan tiem, kas parasti ceļo individuāli, gan tiem kam interesē ceļošana grupā.

 

Esam vēl maziņi un vārgi, tikko radības pārcietuši, un šis gads plānots kā attīstības gads, bet nākotnē plānojam piedāvāt visplašākā spektra ceļojumus visām gaumēm.

Mums ir 12 gadu pieredze ceļojumu organizēšanā, tāpēc jau tagad varam piedāvāt labus braucienus gan skolēnu, gan pieaugušo grupām, gan individuāliem ceļotājiem. Kā mūsu pirmo maršrutu vēlamies piedāvāt ceļojumu uz Nīderlandi. Ja savā mūžā neesat piedzīvojuši kaut vienu pavasari Nīderlandē starp miljoniem pavasara sīpolpuķu, tad Jūsu nav vispār. Šis brauciens paredzēts mikrogrupā, ko mēs tik ļoti vēlamies popularizēt Latvijā. Baldoniešiem šim braucienam īpaša, iepazīšanās cena.

 

Vairāk par mums www.baldonescelotajs.lv

Kārlis Andersons
SIA "Baldones ceļotājs"
Gaidīsim Jūsu zvanus!
Tel. 29563697.

Komentārs par rakstu: Jauns tūrisma birojs Baldonē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!