Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Kalnu tūrisma klubs Daugavpils Universitātē

12.03.2012

Daugavpils Universitātes Dabaszinātņu un matemātikas fakultātes Ģeogrāfijas un ķīmijas katedras paspārnē savu darbību ir uzsācis neformāls "Kalnu Tūrisma Klubs" (KTK). Pirmā nodarbība notika šā gada 1. martā.

Kluba dibināšanas mērķi ir veicināt fiziski aktīvu dzīvesveidu un akadēmiskās tradīcijas ārpus studiju procesa; teorētiski un praktiski sagatavot studentu grupas daudzdienu tūrisma pārgājieniem kalnos un regulāri organizēt daudzdienu tūrisma pārgājienus vasarās kādā no Eiropas kalnu rajoniem.

KTK aicināti darboties Daugavpils Universitātes (DU) studenti neatkarīgi no studiju programmas. Jau pirmajā teorētiskajā kalnu tūrisma nodarbībā piedalījās 13 DU vides zinātnes un mākslas specialitāšu studenti.

 

Vienu reizi mēnesī kluba dalībiekiem tiks vadītas teorētiskās un praktiskās nodarbības, kas nepieciešamas daudzdienu pārgājieniem kalnos. Pavisam šogad ieplānotas sešas KTK nodarbības. Nākamā kalnu tūrisma nodarbība ir plānota 29. martā. Lai pārbaudītu kluba dalībnieku ekipējumu un fizisko sagatavotību, 4. - 6. maijā plānots veikt treniņpārgājienu gar Daugavu no Krāslavas līdz Daugavpilij. Savukārt jūlija beigās - augusta sākumā iecerēts veikt daudzdienu tūrisma pārgājienu Skandināvijas kalnos Zviedrijas Lapzemē.

 

Papildus informācija:
Dāvis Gruberts
DU Ģeogrāfijas un ķīmijas katedra
Parādes ielā 1, 310. kabinetā
e-pasts: davis.gruberts@du.lv
Informāciju sagatvoja:
Vita Viļevko, t.:29191170

Komentārs par rakstu: Kalnu tūrisma klubs Daugavpils Universitātē

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!