Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

No 30. marta Ķīpsalā notiks trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem

14.03.2012

No 30. marta līdz 1.aprīlim Ķīpsalā vienlaikus notiks trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem – 19. Baltijas reģionālā aktīvās atpūtas un sporta izstāde “Atpūta un Sports 2012”, 13. motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2012” un 16. starptautiskā laivu un jahtu izstāde “Baltic Boat Show 2012”.

 

Trīs dienasĶīpsalā velosipēdisti, motociklisti, jahtu cienītāji, makšķernieki, mednieki, aktīvās un pat ekstrēmās atpūtas cienītājiatradīs sev daudz jauna, interesanta un saistoša, iegūs plašu informāciju par aktīvai atpūtai un savam hobijam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, varēs ieklausīties speciālistu padomos, atrast visdažādākos piedāvājumus par ļoti izdevīgām cenām, kā arī vērot dažādas sacensības, paraugdemonstrējumusun šovus.

 

Izstādē būs arī pārstāvētas daudzas sporta biedrības, federācijas un klubi, kas ikvienam interesentam sniegs plašu informāciju par dažādiem sporta veidiem un sporta klubiem. Apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus vienā vai otrā sporta veidā, lai izvēlētos sev piemērotāko, kā arī vērot dažādas sporta sacensības un profesionālu sportistu paraugdemonstrējumus.

 

Atpūta un Sports” palīgs atvaļinājumu plānotājiem un aktīvas atpūtas cienītājiem!

Izstāde “Atpūta un Sports 2012”ir lieliska vieta, kur var uzzināt visu par aktīvai atpūtai nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, kā arī atrast visdažādākos piedāvājumus par ļoti izdevīgām cenām. Tā tematiski ir sadalīta četrās daļās – “Velo 2012”, “Fitness 2012” , “Makšķerēšana 2012” un “Camper 2012”. Tajāsapmeklētāji varēs atrast gandrīz visu, sākot no makšķerkātiem, tūrisma un sporta inventāra, līdz pat velosipēdiem un ceļošanai draudzīgajām motormājām. Tiks prezentētas dažāda aktīvās izklaides, tostarp arī airsofts (airsoft) –komandu sporta veids jeb militāras simulācijas spēle, kas ir lieliska izklaide un piedzīvojums un veiksmīgs komandu liedējošs pasākums. Būs arī interesants piedāvājums medniekiem. Vairāk par dalībnieku piedāvājumu: www.bt1.lv/bt1/atputasports


Sadaļa “Velo 2012” ietvers plašu visdažādāko velosipēdu, to rezerves daļu un piederumu klāstu, kā arī velosipēdu servisa pakalpojumus. Zinoši speciālisti izstādē konsultēs un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko braucamrīku gan pēc kvalitātes, gan cenas un uzbūves. Papildus tam, plašais piedāvājums ļaus vienuviet salīdzināt dažādus produktus un pavasara akcijas cenas padarīs noskatīto velosipēdu pieejamāku.Velobraucēji, kuriem ir vismaz 12 gadi, CSDD stendā varēs kārtot velosipēdu vadītāju kvalifikācijas eksāmenu.

 

Latvijas aktīvo makšķernieku saime sadaļā “Makšķerēšana 2012”varēs atrast visu nepieciešamo, lai atjaunotu un uzlabotu savus makšķerēšanas piederumu, apģērbu un aksesuāru klāstu, kā arī iegūtu informāciju par inventāra nomu, makšķerēšanas iespējām Latvijā un ārzemēs, kā arī zivju barotavu risinājumiem zivsaimniecībām.Šeit varēs iegādāties ekskluzīvus makšķerēšanas piederumus un inventāru, profesionālo iebarošanas barību zivīm, tostarp arī specializēto barību dīķa zivīmun vēl daudzas interesantas un noderīgas lietas.

 

Autoceļotāji, plānojot nākamās atpūtas sezonas maršrutus, sadaļā“Camper 2012” varēs iepazīties ar jaunāko kemperu, motormāju un dzīvojamo treileru piedāvājumu. Speciālisti rekomendēs par iespējami labākā maršruta izvēli un par to ar kādiem izdevumiem jārēķinās šādi ceļojot. Ikviens interesents saņems arī noderīgu informāciju par kemperu nomas un servisa iespējām. Izstādē būs aplūkojams arī jaunums kemperu nomas tirgū – Hymer Alko kemperi, kas aprīkots ar saules baterijām, satelītuztvērēju un autonomu apkures sistēmu, kas ļauj kemperi lietot patstāvīgi daudz ilgāk, nekā standarta modeļus.

 

Sadaļā “Fitness 2012”apmeklētāji varēs iepazīties ar sporta un fitnesa klubu aprīkojumu, iekārtām un trenažieriem, sporta medicīnu, uzzināt visu par uztura bagātinātājiem, piedalīties konkursos, momentloterijāsun degustācijās, kā arī par lieliskām izstādes cenām iegādāties uztura bagātinātājus, sporta apģērbus un daudz ko citu.

 

Motocikls 2012” –starts jaunai sezonai

Motosezonas ievadpasākums motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2012” pulcēs motobraucējus, motosportistus, motoklubus unmotofanus, laisagatavotos jaunajai motosezonai, satiktu savējos vai vienkārši lieliski pavadītu laiku, jo trīs dienas Ķīpsalā atsevišķā motohallē rūks motori, būs aplūkojami visdažādākie moto spēkrati, tostarp arī vēsturiskie motocikli, notiks dažādi šovi un paraugdemonstrējumi.

 

Izstādē būs aplūkojami visi Latvijā atzītākie, zināmākie motociklu zīmoli, kā arī daudzi jauni un līdz šim Latvijā vēl neredzēti zīmoli. Konsultējoties ar speciālistiem, ikviens varēs izvēlēties sev tīkamāko marku unveidu motociklus, motorollerus un kvadriciklus. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus, aksesuārus un uzzināt visu par remonta iespējām un tūningu.

 

Sestdien 31. martā plkst. 20.00 sāksies Lielā moto nakts”,jeb“pasākums nobriedušai personībai bez personības deformācijas”. Piedalīsies vecais, labais Zvaigznīšu brīdis”– Roberts Gobziņš un Arnis Kundziņš, ugunīgas karsējmeitenes, iesildošā grupa “Marchello feat 911” un arī kāda visiem labi zināma, noslēpumaina zvaigzne, skanēs saldo 80. gadu mūzika, būs bufete un baikeru izdarības. Biļetes cena tikai uz pasākumu – 5 Ls, biļetes cena (izstāde + pasākums) – 6 Ls. Ieeja uz Lielā moto nakts” – no 18 gadu vecuma!

 

Izstādē “Baltic Boat Show” – viss atpūtai uz ūdeņiem vienkopus tikai reizi gadā

Izstādē "Baltic Boat Show 2012" ūdens atpūtas cienītājus priecēs visu veidu ūdenstransports – sākot no piepūšamajām un airu laivām līdz pat ūdens motocikliem, ekskluzīvām jahtām un kuteriem. Izstādē būs pārstāvēta pasaulē vadošo motorjahtu, kuteru un motorlaivu ražotāju produkcija. Tāpat izstādē būs atrodams laivu, kuteru un jahtu speciālais aprīkojums un piederumi, ūdenssporta un burāšanas piederumi, laivu dzinēji un citas rezerves daļas. Interesenti varēs uzzināt par laivu un ūdensmotociklu nomu un to remontu. Tiks piedāvāti arī dažādi ūdensceļojumu maršruti.

 

Līdzās spožiem laivu, jahtu un kuteru pasaulē atzītiem vārdiem, izstādē varēs arī aplūkot Latvijas lepnumu – pirmo un vienīgo priekšpiedziņas sacensību laivu Laurita 4, ko radījis izgudrotājs un Liepājas uzņēmējs Uldis Atmats. Sacensību laiva pērn tika atzinīgi novērtēta ne tikai pašu mājas, kur Latvijas izgudrojumu izstādē tā ieguva 1. vietu, bet arī intelektuālā īpašuma izstādē Expopriority 2011Maskavā, iegūstot praktiski visas iespējamās balvas, un pat lielākajā un nozīmīgākajā šīs nozares izstādē BOOT Dusseldorf 2012Vācijā.

 

Šovi, sacensības un paraugdemonstrējumi

Visas izstādes dienas motohallē, speciāli ierīkotā arēnā, pirmoreiz Latvijā notiks pavisam jaunu bezpilotu lidaparātu– kvadrahopteru lidojumu paraugdemonstrējumi. Iepriekš pierakstoties, interesentiem būs iespēja arī pašiem, bez maksas, instruktora pavadībā vadīt šo lidaparātu. Apmeklētāji varēs vērot arī automodelīšu un radiovadāmo helikopteru un lidmašīnu paraugdemonstrējumus.

 

Savukārt 1.Latvijas spēka olimpiādē, kas notiks izstādes laikā, varēs vērot trīs Latvijas un pat Baltijas mēroga spēka sporta notikumus.  Piektdien, 30. martā, notiks 1. Latvijas čempionāts spēka cīņā, kas, lai gan jau ilgus gadus pazīstams Austrumos, Latvijā ir pilnīgi jauns sporta veids. Sestdien, 31. martā, norisināsies Baltijas čempionāts spēka trīscīņā, kur sacentīsies Latvijas un Baltijas spēcīgākie vīri, savukārt svētdien, 1. aprīlī notiks Latvijas Armrestlinga federācijas rīkotie supermači armrestlingā, kur varēs vērot ne vien Latvijas labāko spēkošanos, bet arī būs izaicinājumi skatītājiem, pat ar 100 latu naudas balvām. Pēc šī pasākuma norisināsies paraugdemonstrējumi cīņas sportos.

 

Piedalies konkursā, laimē ielūgumus un apmeklē izstādi bez maksas!

No 12. marta izstādes mājaslapā www.bt1.lv/bt1/atputasportskatru nedēļu norisinās konkurss. Katru nedēļu tiks noteikti 5 pareizo atbilžu autori, kas trīs aktīvās atpūtas izstādesvarēs apmeklēt bez maksas.

 

Izstādes “Atpūta un Sports”, “Motocikls” un “Baltic Boat Show” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Plašāka informācija izstādes mājaslapā: www.bt1.lv/bt1/atputasports

 

Izstādes darba laiks:
30. un 31. martā10.00–19.00
1. aprīlī10.00–17.00

 

Biļešu cenas "Atpūta un Sports 2012" 
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 4 līdz 18 gadiem – Ls 2,00
Pensionāriem – Ls 2,00
Pieaugušajiem – Ls 3,00
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni vai 1 pieaugušais un 3 bērni) – Ls 8,00

 

Papildus informācija:

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore

Tālr.: 67065011, GSM: 29450037

E-pasts: inese.libere@bt1.lv

 

Dace Dambe,

BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: 67067525, GSM: 26410381

E-pasts: dace.dambe@bt1.lv

Komentārs par rakstu: No 30. marta Ķīpsalā notiks trīs izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!