Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

„Lemberga hūtē” sezona noslēgusies

19.03.2012

Sestdien, 17. martā, slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ar jautrām atrakcijām gan pieaugušajiem, gan bērniem, ar paraugdemonstrējumiem un kārtīgu izmirkšanu ūdens baseinā tika sagaidīts pavasaris un noslēgta „Lemberga hūtes” sezona.

Pasākums kopumā pulcēja vairāk kā 30 dalībniekus, kuri bija ieradušies interesantos un orģinālos tērpos, gan ar paštaisītiem braucamrīkiem. Apmeklētājiem bija iespēja piedalīties gan ekstrēmajā nobraucienā no kalna cauri ūdens baseinam un augstlēkšanas sacensībās, gan ne tik ekstrēmajā, bet jautrajā ragaviņu nobraucienā un izmēģināt Annels atrakcijas.

 

Labākie sacensību dalībnieki tika apbalvoti ar vērtīgām balvām no Olimpiskā centra „Ventspils”. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī Ventspils pildētas domes priekšsēdētājs A. Lembergs, kurš vēroja pasākumu, kā arī apbalvoja uzvarētājus.

Līdz ar šo pasākumu sezona slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ir noslēgusies un kalns gaidīs apmeklētājus atkal nākamajā sezonā. Olimpiskais centrs „Ventspils” saka paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem par šī pasākuma atbalsta. Tiksiemies nākamajā sezonā!

 


Informāciju sagatavoja
SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils””
Sporta un mārketinga daļa

Komentārs par rakstu: „Lemberga hūtē” sezona noslēgusies

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!