Sestdiena, 13. Aprīlis, 2024
Egils, Egīls, Nauris
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Darbu uzsāk pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

20.03.2012

Ar 2012. gada 1. martu darbu uzsāka Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, kas izveidota reorganizējot Gulbenes novada tūrisma informācijas centru. Pašvaldības aģentūras galvenais mērķis ir, sadarbībā ar Gulbenes novada tūrisma uzņēmējiem, amatniekiem, mājražotājiem un tūrisma jomas entuziastiem, attīstīt tūrismu pašvaldības administratīvajā teritorijā un veicināt Gulbenes novada kā tūrisma galamērķa atpazīstamību, popularizējot novada unikālo kultūrvēsturisko mantojumu.

Kā pirmais plānotais kopdarbs ar Gulbenes novada tūrisma uzņēmējiem un biedrību „Sateka” ir regulāra ikmēneša Zaļā tirdziņa izveidošana Gulbenes pilsētā, kur savus ražojumus varēs prezentēt un pārdot novada amatnieki un mājražotāji. Tiks veidoti sadarbības projekti ar tūrisma aģentūrām, firmām un citām organizācijām, kā arī aktīvāk strādāts pie papildus finansējuma piesaistes ar dažādu projektu palīdzību. Jaunizveidotā pašvaldības aģentūra turpinās jau veiksmīgi uzsākto sadarbību ar A/S „Pasažieru vilciens” un SIA “Gulbenes-Alūksnes bānīti” regulāro vilcienu reisu programmu sagatavošanā un realizēšanā.

 

PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir daudz ieceru, plānu un enerģijas, lai strādātu pie tūrisma attīstības Gulbenes novadā, taču liels uzsvars tiks likts ne tikai uz jaunumu ieviešanu, bet galvenokārt uz kvalitātes uzlabošanu sniegtajiem tūrisma pakalpojumiem.

 

PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”
Tālr. 64497729; 29131404
e-pasts: turists@gulbene.lv

Komentārs par rakstu: Darbu uzsāk pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!