Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

“Lielā motonakts” Ķīpsalā vienā ritmā ar “dzelzs rumaku”

22.03.2012

Pavisam nemanāmi tuvojas laiks, kad asfaltu atkal spodrinās motociklu gumijotās pēdas, vējā plīvos mati un sirds alks brīvības. Tādēļ ikviens, kam sirds pukst vienā ritmā ar “dzelzs rumaku”, būs gaidīts motosezonas ievadpasākumā “Lielā motonakts” Ķīpsalā, kas notiks 31. martā plkst. 20.00 motociklu un aksesuāru izstādes „Motocikls 2012” laikā.

“Lielajā motonaktī” jeb “pasākumā nobriedušai personībai bez personības deformācijas” piedalīsies vecais, labais “Zvaigznīšu brīdis”. Vakara vadītāja pienākumus ir uzņēmies Arnis Kundziņš, bet Roberts Gobziņš būs muzikālais konferansjē un rūpēsies par muzikālo noformējumu 80./90. gadu noskaņās. Tādēļ „Vecais purva āzis” un citi tā laika hīti, kad “zāle bija zaļāka, benzīns gandrīz par velti un nodokļi mazāki”, noteikti būs.

Būs arī ugunīgās “Most Wanted” karsējmeitenes, iesildošā grupa “Marchello feat 911” un arī kāda visiem labi zināma, noslēpumaina zvaigzne, bufete un baikeru izdarības.

Motobraucēju gods un sirdsapziņa – Latvijas Motoklubu asociācijas prezidents Aivars Freimanis jeb vienkārši Frīdis atgādina: “Labākas par izklaidēm ir tikai izklaides, tāpēc tiksimies Ķīpsalā!”

 

“Sestdien, 31. martā, visām vecmāmiņām jāpieskata bērni, jo kārtīgi rokeri un viņu “zaķi” tusēs Ķīpsalā,” ir pārliecināts viens no pasākuma idejas tēviem, pazīstams TV žurnālists un kaislīgs motobraucējs Arnis Blodons.

Biļetes cena tikai uz “Lielo motonakti” – Ls 5, biļetes cena uz izstādi “Motocikls 2012” un pasākumu – Ls 6. Ieeja “Lielajā motonaktī” – no 18 gadu vecuma!

 

Kā zināms, motociklu un aksesuāru izstāde “Motocikls 2012” notiks no 30. līdz 1. aprīlim Ķīpsalā. Trīs dienas Ķīpsalā atsevišķā motohallē rūks motori, būs aplūkojami visdažādākie spēkrati, tostarp arī vēsturiskie motocikli, notiks dažādi šovi un paraugdemonstrējumi. Izstādē būs aplūkojami visi Latvijā atzītākie, zināmākie motociklu zīmoli, kā arī daudzi jauni un līdz šim Latvijā vēl neredzēti zīmoli. Konsultējoties ar speciālistiem, ikviens varēs izvēlēties sev tīkamāko marku un veidu motociklus, motorollerus un kvadriciklus. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus, aksesuārus un uzzināt visu par remonta iespējām un tūningu. Plašāka informācija izstādes mājaslapā: www.bt1.lv/bt1/atputasports

 

Papildu informācija:
Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore
Tālr.: 67065011, GSM: 29450037, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

Dace Dambe, BT 1 sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: 67067525, GSM: 26410381, e-pasts: dace.dambe@bt1.lv

Komentārs par rakstu: “Lielā motonakts” Ķīpsalā vienā ritmā ar “dzelzs rumaku”

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!