Sestdiena, 20. Jūlijs, 2024
Ramona, Ritma
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Ventspili reklamēs starptautiskā tūrisma izstādē Balttour 2010

02.02.2010

Lai popularizētu Ventspili kā pievilcīgu tūrisma galamērķi un ģimenei un atpūtai draudzīgu pilsētu, no šī gada 5.līdz 7.februārim Ventspils tūrisma informācijas centra darbinieki strādās Ventspils stendā starptautiskajā tūrisma gadatirgū "Balttour 2010”, kas notiks Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē.

Šogad, pateicoties ERAF projekta „Ventspils pilsētas vēsturiskā centra atjaunošana tūrisma attīstībai" ietvaros piesaistītajam finansējumam, ventspilnieki var iekārot atsevišķu stendu un daudz plašāk parādīt pilsētas daudzveidīgo tūrisma, kultūras un atpūtas piedāvājumu pilsētas 720. jubilejas gadam. Stends tiks noformēts kā rekonstruētais Ventspils tirgus laukums, kurā savu preci izrādīs Ventspils muzejs, Olimpiskais centrs „Ventspils”, Užavas alus, suvenīru salons „Ventiņ’ pūrlād” , SIA „Kurzemes filharmonija”, vairāki izmitināšanas uzņēmumi un tūrisma firmas, kā arī Tūrisma informācijas centrs.

 
Improvizētajā Tirgus laukumā ik stundu laiku vēstīs zvanu torņa mūzika, apmeklētājus dažādās mērvienībās svērs un mērīs Amatu mājas Zāļu sieva Līga. Piemiņai tiks izsniegta „Ventspils tirgus ievērojama cilvēka karte”, kas visiem dižiem cilvēkiem ļaus kāpt Ventspils Tirgus laukuma Zvanu tornī un plātīties ar savu ontligumumu, dižumu, maktenumu un štengrumu no visas sirds.
 
Atbraukt uz Ventspili jaunajā tūrisma sezonā būs vērts. Ērtāku satiksmi nodrošinās rekonstruētais tilts pār Ventu, bet Mazbānītis pukšķinās par daudz garāku maršrutu no Piejūras parka līdz Piedzīvojumu parkam. Pa ceļam varēs aplūkot vēsturisko stacijas ēku replikas jeb atdarinājumus, ko izdevies restaurēt, pateicoties senām fotogrāfijām. Gala stacijā Saules ielā, piepalīdzot pasažieriem, Mazbānīša lokomatīve ar speciālas ierīces - griezuļa palīdzību tiks apgriezta, lai ar skursteni pa priekšu dotos atceļā uz Piejūras brīvdabas muzeju.
 
Aizraujošs būs pavadītais laiks Piedzīvojumu parkā, slēpošanas kalnā „Lemberga hūte" un rekonstruētā Ventspils peldbaseina ūdens atrakciju un SPA komplekā.Tajāvar baudīt ūdenspriekus bērnu baseinā, šūpoties mākslīgo viļņu baseinā, nobraukt pa „Kalnu upi”, šļūkt no 6 m augstuma pa 53 un 56 m garajām slīdrenēm, relaksēties SPA vannās vai kādā no daudzajām saunām vai pirtīm – turku un tvaika. Ja siltuma par daudz droši var ielēkt aukstajā baseinā vai ierīvēties ar speciāli sagatavotiem ledus gabaliņiem, patīkamas izjūtas sniegs arī uzturēšanās sāls istabā.
 
Par augstvērtīgi kulturālu rosību Ostgalā gādā pēc apjomīgas rekonstrukcijas atklātais Teātra nams „Jūras vārti”. Lieka biļetīte tiek taujāt uz Latvijas profesionālo kolektīvu - Nacionālā, Dailes, Jaunā Rīgas u.c. teātra kolektīvu izrādēm, klasiskās un mūsdienu mūzikas koncertiem. Bet tas vēl nav viss. Plašās tehniskās iespējas – transformējama orķestra bedre, maināms akustiskais fons, modernais skatuves aprīkojums – ļauj šeit uzvest arī operas un baleta izrādes. Jau martā dzirdēsim Dž.Verdi operu „Traviata”, augustā Dž.Pucīni „Madama Butterfly”, bet gada nogalē skatīsim P.čaikovska nemirstīgo baletu „Riekstkodis”.                         
 
Rudenī, kad rekonstruētajā Latviešu biedrības nama ēkā atklās Ventspils Jaunrades centru ar Planetāriju, nelielu kinoteātri trīsdimensiju attēlu projicēšanai un observatoriju ar digitālo teleskopu, zvaigznes būs vērojamas arī dienā. 
 
Ventspils stendā Tūrisma informācijas centrs piedāvās Ventspils tūrisma karti latviešu valodā, bukletus latviešu, krievu un angļu valodā un jauno produktu – kartes 6 valodās ar četriem pastaigu maršrutiem pa Ventspili. Ar šīs - speciāli izveidotās kartes palīdzību, sekojot norādēm, ikvienam arī bez gida palīdzības būs iespēja izstaigāt Vecpilsētu, Jaunpilsētu, Ostgalu un piejūras zonu. Kopumā kartē ir atzīmēta 101 pieturas vieta.
 
Uz tikšanos Ventspils stendā!
 
Ar cieņu,
Inga Aulmane
Ventspils pilsētas Domes
Tūrisma informācijas centra
Sabiedrisko attiecību menedžere
tālr./fakss: 63607665, mob.29120976
e-pasts:inga.aulmane@ventspils.gov.lv

Komentārs par rakstu: Ventspili reklamēs starptautiskā tūrisma izstādē Balttour 2010

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 
Rotaļas
Nav neviena sludinājuma.

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!