Piektdiena, 19. Aprīlis, 2024
Vēsma, Fanija
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Mākslas dienas Cēsīs 2012

27.03.2012

Aprīlis un maijs Latvijā jau tradicionāli iezīmējas zem Mākslas dienu zīmes. Arī Cēsīs Mākslas dienu aktivitātes sāksies jau 28.martā un norisināsies līdz 20.maijam.

28.martā Izstāžu namā ar vēsturiskā Cēsu rajona skolu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „TOŅI un PUSTOŅI” darbu izstādi tiks atklātas Cēsu Mākslas dienas. Tāpat divu mēnešu garumā apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas izstādes. Gobelēnu izstāde, melnā un krāsainā grafika slovāku mākslinieku izpildījumā, Cēsu novada 39. mākslas izstāde, Mākslas skolas audzēkņu diplomdarbu izstāde.

 

Šogad Mākslas dienu akcents tiks likts uz mākslas telpas radīšanu vienā no Cēsu ielām. No 20. aprīļa Rīgas ielas veikalu skatlogi pārvērtīsies mākslas darbos, bet tukšās ēkas kļūs par savdabīgām Mākslas galerijām. Rīgas ielas sākumā, vēsturiskajos Raunas vārtos izveidotā instalācija-gleznas rāmis, būs kā vārti, caur kuriem izejot, ikviens gājējs simboliski dosies citā- mākslas pasaulē.

Mākslas dienas rīko Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sadarbībā ar Cēsu Mākslas skolu, Cēsu bērnu un jauniešu centru „Spārni”, biedrību „Art Cēsis” un Cēsu māksliniekiem.

 

Sīkāku informāciju par Mākslas dienas norisēm, izstādēm skatīt Cēsu mājas lapā www.cesis.lv

Komentārs par rakstu: Mākslas dienas Cēsīs 2012

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!