Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Esi Zaķis? Brauc „pa zaķi” ar Gulbenes – Alūksnes bānīti

30.03.2012

Šī gada 7. aprīlī Gulbenes – Alūksnes bānītis sadarbībā ar akciju sabiedrību „Pasažieru vilciens” organizēs Lieldienu sagaidīšanas pasākumu Papardes meža ielokā.

Līdzīgi kā citus gadus Bānītis aicina piedalīties tradicionālajās svētku izdarībās un atrakcijās. Bānīša Lieldienu zaķis kopā ar lielajiem un mazajiem viesiem aktīvi darbosies radošo zaķu darbnīcā. Šūposimies, līksmosim, lai šajā vasarā knišļi un odi nelīp klāt. Līdzās tradicionālajiem Lieldienu rituāliem kā olu krāsošana un ripināšana, iesim rotaļās, piedalīsimies olu kaujās, dažādās spēlēs un kopīgi svinēsim gaismas un dzīvības uzvaru pār tumsu. Pavasara saulgriežu svinētājiem būs iespēja nobaudīt Lieldienu svētku maltīti Papardes mežā burvīgajā gaisotnē. Arī paši atpūtnieki var droši ņemt visu nepieciešamo pirmajam pavasara piknikam.

 

Par viesu nokļūšanu no Rīgas līdz Gulbenei rūpēsies AS „Pasažieru vilciens” , kas no Rīgas uz Gulbeni aties plkst. 8:29. Pēc ierašanās Gulbenē plkst. 12:16 tiks organizēta Gulbenes šaursliežu depo apskate, savukārt plkst. 13:00 Gulbenes – Alūksnes bānītis savus viesus vedīs uz Papardes dzelzceļa staciju, kur notiks Lieldienu sagaidīšanas svētki.


No Papardes stacijas uz Gulbeni bānītis izbrauks plkst. 15:55, bet AS „Pasažieru vilciens” reiss no Gulbenes uz Rīgu aties plkst. 17:10.
Lai piedalītos šajā pasākumā nepieciešama iepriekš pieteikšanās pa tālruņiem 20228884; 64473037 vai e-pastu info@banitis.lv. Ekskursijas cena, ietverot braucienus ar bānīti, depo apskati un vizināšanos ar rokas drezīnu, gida pakalpojumus, izklaides pasākumu Papardes mežā un Lieldienas svētku maltīti – 3 Ls bērniem līdz 7 gadu vecumam, 7 Ls no pārējiem, savukārt, tāpat kā pagājušajā gadā, visiem Zaķis(-e) uzvārda īpašniekiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, pasākums būs par brīvu (atpūtniekiem, kas dosies uz Gulbeni no Rīgas atsevišķi jāpērk biļete uz AS „Pasažieru vilciens” reisiem).


Der atcerēties, ka Gulbenes – Alūksnes bānītis ir vienīgais regulāri kursējošais šaursliežu pasažieru vilciens Baltijas valstīs, kas katru dienu dodas savās ikdienas gaitās. Bānītis ir arī valsts nozīmes kultūras piemineklis, kas šī gada 17. martā devās savā 100 000. reisā kopš līnijas atklāšanas laikiem - 1903. gadā.

 

SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Marina Deļikatnaja – Buša

Komentārs par rakstu: Esi Zaķis? Brauc „pa zaķi” ar Gulbenes – Alūksnes bānīti

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!