Sestdiena, 22. Jūnijs, 2024
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina Lieldienas sagaidīt Liepājas pusē!

04.04.2012

Lieldienas Liepājas pusē šogad tiks sagaidītas ar plašu pasākumu programmu gan pilsētā, gan novados, tādēļ ikviens ir laipni aicināts garo nedēļas nogali viesoties vēju pilsētā.
Lielajā piektdienā mierīgas atpūtas cienītāji varēs apmeklēt Lietišķās mākslas centru, kur būs iespēja iepazīt tradicionālās mākslas izstrādājumu tapšanas procesu. Savukārt sestdienā apmeklētājiem atvērts būs Amatnieku nams, un studijas „Liepzars” telpās, Kungu ielā 9, būs apskatāma Lieldienu floristikas izstāde. Arī Liepājas muzejs K.Ukstiņa ielā 7/9 gaidīs apmeklētājus piektdien (līdz plkst.17:00) , sestdien un pirmdien.

Kā jau ierasts, Lieldienās darbosies amatnieku tirdziņi gan tirdzniecības centros „baata” un „Rietumu centrs”, gan arī pie tirdzniecības centra „Kurzeme”
Plašākā pasākumu programma ir gaidāma Lielajā dienā – svētdien. Tad visi, īpaši mazuļi, aicināti piedalīties pasākumos gan brīvā dabā – Jūrmalas parkā, gan Atpūtas centrā „Klondaika” un Liepājas Latviešu biedrības namā.

 


Klasiskās mūzikas cienītājiem šogad īpaši skaistu Lieldienu piedāvājumu ir sarūpējis Liepājas Simfoniskais orķestris – svētdienas pēcpusdienā Sv.Annas baznīcā skanēs G.F.Hendeļa „Mesija”; koncertā piedalīsies arī kamerkoris „AveSol”, koris „Laiks” un solisti.
Dažādi pasākumi, veltīti Lieldienām notiks arī Liepājas apkārtnē: Viesu nams „Jūrnieka ligzda” aicina ģimenes uz Lieldienu svinībām kopā ar zaķi Zaķpastalu; Vērgalē visi varēs „cilpot pa zaķa pēdām”, bet Nīcā no plkst.11:00 visi aicināti uz Lieldienu tirdziņu, koncertu, dažādām atrakcijām; bērniem būs iespēja doties izjādē ar ponijiem.


Sākot ar aprīli Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs strādās arī sestdienās no plkst.11:00 līdz 16:00. Arī Lieldienu brīvdienās tas būs atvērts tūristiem un pilsētas viesiem: piektdien un sestdien no plkst. 11:00 līdz 16:00, savukārt svētdien un pirmdien no plkst.11:00 līdz 15:00.
Sīkāka informācija par kultūras un sporta pasākumiem Liepājā: www.liepajaskultura.lv

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Gaile
LRTIB projektu un mārketinga speciāliste
Tālr. 634 27703
e-pasts: zane@liepajaturisms.lv

Komentārs par rakstu: Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs aicina Lieldienas sagaidīt Liepājas pusē!

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!