Svētdiena, 23. Jūnijs, 2024
Līga
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

Liepājā viesojās Vidzemes tūrisma nozares speciālisti

04.04.2012

28.martā Liepājā ieradās Vidzemes tūrisma nozares speciālisti, lai iepazītos ar tūrisma piedāvājumu un attīstības tendencēm Liepājā. Viesi apmeklēja Karostas cietumu un Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroju, kā arī devās nelielā ekskursijā, aplūkojot pilsētas centru, promenādi un Liepājas himnas tēlu skulptūras.

Karostas cietumā viesi interesējās par militārā mantojuma entuziastu darba pieredzi, prasmi veidot un attīstīt ar Liepājas militāro vēsturi un mantojumu saistītos produktus. Viesojoties Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā viesi apbrīnoja daudzveidīgo suvenīru klāstu un interesējās par biroja tehnisko iekārtojumu, jo vairākās Vidzemes pašvaldībās plānots atvērt jaunus tūrisma informācijas centrus.

 

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja Ieva Hmieļevska Vidzemes kolēģus iepazīstināja ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja darbu, attīstības tendencēm pilsētā un novados, 2012.gada aktuālo tūrisma piedāvājumu un nozīmīgākajiem pasākumiem Liepājā. Viesiem bija iespēja piedalīties kopīgās diskusijās un salīdzināt dažādus tūrisma biroju darbības aspektus, tai skaitā plusus un mīnus, ko nosaka biroja juridiskais statuss.

 

Vizītes dalībnieki atzina, ka viņi augstu novērtē Liepājas tūrisma nozares pārstāvju darba entuziasmu un saliedētību, kā arī dažādu inovāciju ieviešanu. Vidzemes tūrisma asociācijas pārstāvji vēlējās sīkāk iepazīties ar Liepājas un citu Kurzemes pašvaldību tūrisma biroju darba pieredzi, kā arī Kurzemes tūrisma asociācijas un pašvaldību sadarbības modeli un pielāgot to sava reģiona asociācijas un pašvaldību sadarbībā.

 

Divu dienu vizītes ietvaros Vidzemes tūrisma speciālisti apskatīja arī Kuldīgas, Ventspils, Pāvilostas, Saldus un citus tūrisma informācijas centrus. Pieredzes apmaiņas braucienu organizēja Vidzemes tūrisma asociācija sadarbībā ar Kurzemes reģiona tūrisma informācijas centriem. Vizītes mērķis bija iepazīties ar tūrisma aktualitātēm Kurzemē, kā arī veikt informācijas apmaiņu starp reģionu tūrisma nozares speciālistiem. Braucienā piedalījās Vidzemes tūrisma informācijas centru, tūrisma asociācijas, pašvaldību un tūrisma firmas „Balt-Go” pārstāvji.

Foto: Gita Memmēna

Informāciju sagatavoja:
Ieva Hmieļevska
Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja
+ 371 634 21373
ieva@liepajaturisms.lv
www.liepajaturisms.lv

Komentārs par rakstu: Liepājā viesojās Vidzemes tūrisma nozares speciālisti

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!