Svētdiena, 16. Jūnijs, 2024
Justīne, Juta
iPhone Android Mob
TwitterFoursquareDraugiemFacebookFlickrVimeo
Viesnīcu preces
Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta    Pirtis un atpūta
 
 
 
 

» Ziņas

airBaltic stiprina sadarbību ar korporatīvajiem klientiem un tūrisma aģentūrām

04.04.2012

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ir padarījusi tās pakalpojumus pievilcīgākus ilgtermiņa un lojālajiem partneriem. Turpmāk korporatīvie partneri no uzņēmumiem, valsts iestādēm, nevalstiskām organizācijām, valdībām un tūrisma aģentūrām saņems labākus nosacījumus, izvēloties airBaltic lidojumiem uz/no 60 dažādiem galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.


Foto: airBaltic.com

airBaltic vecākais viceprezidents tirdzniecības un mārketinga jautājumos Mihaels Grimme (Grimme): „airBaltic piedāvā lielisku produktu gan atpūtas, gan arī biznesa ceļotājiem. airBaltic ilgtermiņa partneri, kuri izvēlas mūs biežāk lidojumiem un palielina iegādāto pakalpojumu apjomu, saņem labākas cenas un piedāvājumus.”

airBaltic uzlaboja savu piedāvājumu un atlaižu sistēmu, vienkāršoja darījumu veikšanas procesus, samazināja aģentūru cenas, uzlaboja iespēju iegādāties grupu biļetes, tādējādi padarot pievilcīgākus savus produktus korporatīviem partneriem un tūrisma aģentūrām Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.

 

Turklāt šovasar airBaltic piedāvās labākus savienojumus uz pilsētām, kuras iespējams apmeklēt vienas dienas laikā. Aviokompānija katru dienu piedāvā vairākus reisus uz galamērķiem Rietumeiropā, Skandināvijā, Krievijā, Ukrainā un Baltijā. Tāpat airBaltic palielināja lidojumu skaitu līdz diviem lidojumiem dienā uz/ no Amsterdamas, Briseles, Minhenes un Vīnes. Arī citur Eiropā, Skandināvijā un NVS valstīs būs papildu reisi, lai nodrošinātu biznesa pasažieru ērtības. Tikmēr pasažieri, kuri dodas atpūtas braucienos, varēs izbaudīt populāru vasaras reisu galamērķu Vidusjūras, Kaspijas jūras un Melnās jūras krastos atgriešanos lidojumu sarakstā.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Neatkarīgi no izlidošanas vietas airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no sava Ziemeļu tranzītmezgla Rīgā uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, NVS un Tuvajos Austrumos.
 

Komentārs par rakstu: airBaltic stiprina sadarbību ar korporatīvajiem klientiem un tūrisma aģentūrām

Vārds, uzvārds 

Komentārs 


Drošības kods 

Aptauja

Nepareizi ievadīts lietotāja vārds vai parole!